Wiśniewski z szansą na pozostanie w Polonii?

Podczas wczorajszego treningu Polonii pojawił się Bartosz Wiśniewski, którego po zakończeniu sezonu „Czarne Koszule” zdążyły pożegnać. Wiśniewski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w polonijnej szatni. 

Bartosz Wiśniewski

Oprócz „Wiśni” na zajęciach mogliśmy zobaczyć znanych nam: Wiktora BabińskiegoSzymona Kamińskiego, Sebastiana Olczaka, Krystiana Pieczarę, Adriana Sołoduchę, Macieja Wilanowskiego Arkadiusz Zajączkowski.

Gorzej wygląda sprawa rozstań. Po tym jak pożegnaliśmy Jana Balawejdera Czarka Sauczka (zagrają w Wigrach Suwałki), Krystiana Przyborowskiego oraz doświadczonych Przemysława Szabata i wspomnianego wcześniej Wiśniewskiego musimy się pogodzić z kilkoma innymi rozstaniami. Bliski związania się z Radomiakiem Radom jest Marcin Kluska. Na awans sportowy mogą także liczyć Mateusz Małek Piotr Maślanka, którzy dołączą do polonijnej kolonii w Legionowie.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Wiśniewski z szansą na pozostanie w Polonii?

 1. Jak to jest iż przeciętny Kluska idzie do 1szej ligi a nas ostatnio grał jakby lepiej? Wiśniewski i Maślanka powinni zostać a Szabat raczej odejść. No ale my kasy nie mamy . Obyśmy nie spadli tym zaciągiem z przypadku.

 2. To podsumuję działalność naszego prezesa.
  Bramkarza nie mamy.

  Prawa obrona to Zajączkowski, którego może zastąpić Babiński
  Prawy środkowy obrońca – Olczak
  Lewy środkowy obrońca – Kobiera
  Lewy obrońca – nie mamy

  Defensywni pomocnicy – Pindor i Sołoducha

  Lewy skrzydłowy – Bartek Wiśniewski
  Prawy skrzydłowy – brak

  Dziesiątka – to Wasilewski
  Dziewiątka – to Pieczara

  Jak widać nie mamy kim grać i jest to zasługą spółki i pana prezesa.

  1. Pindor nie jest naszym zawodnikiem, Wasilewski nie wiem czy był wczoraj, Wiśniewski nie jest pewny pozostania. Olczak i Kobiera to defensywni pomocnicy, którzy nie powinni grać jako stoperzy 🙂

 3. No dobrze Kwiksterze, to po Twojemu:
  1. Bramkarz – brak
  2. Prawa obrona – Zajączkowski
  3. Środkowi obrońcy – Olczak ( na siłę ), a drugiego brak
  4. Lewy obrońca – brak
  5. Defensywni pomocnicy – Kobiera i Sołoducha
  6. Lewy skrzydłowy – brak
  7. Prawy skrzydłowy – brak
  8. Dziesiątka – brak

  Rezerwa: zaciąg prezesa Kaluby o poziomie na dziś okręgówki.

  Prezes Kaluba obrał kolizyjny kurs. I oby wylądował na skałach jak najszybciej. Gdyż co za różnica być z nim w okręgówce, czy bez niego zaczynać choćby i od B-klasy.
  9. Dziewiąta – Pieczara

Dodaj komentarz