Polonia II gra o awans – wszyscy na mecz!

W niedzielę o 12:00 Polonia II na bocznym boisku rozegra ostatni mecz w sezonie. Nasz zespół zmierzy się z ostatnim KS-em Puznówka. Stawką spotkania jest awans do ligi okręgowej. Jeśli nasz zespół wygra, niezależnie od wyników innych spotkań, będzie mógł cieszyć się z opuszczenia A – klasy.

Polonia II będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Przeciwnik odstaje od reszty ligi, po 24 spotkaniach miał na swoim koncie 0 punktów. W ostatniej kolejce sprawił jednak ogromną sensację. KS pokonał na własnym boisku 4:3 piąty Rozwój Warszawa, co pokazuje, że nie można dopisywać sobie 3 punktów przed spotkaniem.   Nasz zespół jest na szczęście w bardzo wysokiej formie – wygrał 6 ostatnich spotkań. Jedynym zmartwieniem może być brak kontuzjowanego Marcina Tomczykowskiego. Już w poprzedniej kolejce jego nieobecność dała się we znaki. Choć Polonia II grała bardzo dobrze na wyjeździe z Vulcanem Wólka Mlądzka, miała problem z pokonaniem świetnie dysponowanego Jakuba Rosłańca, dzięki któremu rywal przegrał tylko jedną bramką. Strzelić gola udało się dopiero Arkadiuszowi Zagórskiemu, który popisał się pięknym trafieniem z dystansu. Nieskuteczność mogła zresztą zemścić się w doliczonym czasie, gdy przeciwnik nie trafił w doskonałej sytuacji.

Zdecydowanie zachęcamy do przyjścia na spotkanie Polonii II. Mecze rezerw nie cieszyły się w tym sezonie wielkim zainteresowaniem i warto to na koniec zmienić. Piłkarze przez cały sezon dzielnie walczyli dla Polonii, łącząc grę z pracą/studiami i powinno im się za to podziękować. O ile przez większość sezonu godzina rozgrywania meczów domowych była wyjątkowo niesprzyjająca, o tyle tym razem jest bardzo komfortowa. Po meczu można chociażby pójść z rodziną na Starówkę, czy nad Wisłę.

WSZYSCY NA MECZ!

Źródło: własne/90minut.pl/”Linia Otwocka” (Dzięki moonlajcik!)

Author: muchomor

1 thought on “Polonia II gra o awans – wszyscy na mecz!

Dodaj komentarz