Jan Balawejder w Wigrach Suwałki

Jeszcze nie skończyły się trzecioligowe rozgrywki, a już mamy pierwsze osłabienie. Dzisiaj kontrakt z I – ligowymi Wigrami Suwałki podpisał nasz bramkarz – Jan Balawejder. Umowa z nowym klubem została przez niego zawarta na 3 lata.

Jan Balawejder

Golkiper w w 2014 roku przyszedł do MKS-u, a później występował w seniorskiej Polonii, przy czym sezon 2016/2017 spędził w Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W tym czasie Balawejder wystąpił w 69 meczach „Czarnych Koszul”, ale liczba ta może wzrosnąć, bo zawodnik dokończy sezon w III lidze. Pozostaje podziękować zawodnikowi za grę w naszym klubie i życzyć powodzenia w dalszej karierze.

Źródło: własne/ 90minut.pl

Author: muchomor

7 thoughts on “Jan Balawejder w Wigrach Suwałki

 1. Janek grał, bo … był młodzieżowcem. Z tego powodu wygryzł z bramki Tobjasza. Obaj prezentują podobny poziom.
  Suwałki będą dla niego sprawdzianem w poważnej piłce.
  Życzę Janku, abyś się tam sprawdził. I dziękuję za te godziny spędzone w naszej bramce. Będziemy ciebie dobrze pamiętać i przyglądać się twojej przyszłości.

 2. A najbardziej dziekujemy za pierwsze minuty w meczu z Sokolem Aleksandrow…
  Wypadlismy z czolowki i przestalismy sie liczyc w wyscigu o awans…
  Mimi wszystko Janku dziekujemy, bez Ciebie w wielu meczach bysmy umoczyli…
  Powodzenia w I lidze i oby do zobaczenia na K6 za dwa sezony 🙂
  Szczeze od serca, bo jestes git faccet i wielki wojownik.

 3. Dobre jest w tym ,że idzie do wyższej ligi (może sobie poradzi). Kiepskie, że nie dostaniemy ani grosza – no chyba że sie mylę (może ktoś potwierdzi że to transfer bezgotówkowy).
  Uważam, że Janek się rozwinął u nas jako bramkarz, chociaż zalicza puste przeloty przy rożnych no i czasem źle oceni odbicie piłki. Powodzenia w poważniejszej piłce !

Dodaj komentarz