Podsumowanie tygodnia w wykonaniu juniorów

W ostatnich dniach (04.05-08.05) swoje mecze rozegrały trzy najważniejsze roczniki MKS-u. Dwa z nich wysoko wygrały, punkty stracił tylko zespół u-17, który zremisował na własnym boisku z liderem.

MKS Polonia Warszawa

U-19 Ekstraliga Mazowiecka: Polonia Warszawa – Ursus Warszawa 5:2

Ósmy mecz i 7 zwycięstwo polonistów. Tym razem nasza drużyna nie dała szans Ursusowi Warszawa. Dzięki wygranej przewaga nad drugim Zniczem II Pruszków wynosi już 7 punktów.

W najbliższej kolejce Polonia zagra na wyjeździe z Legionovią , która zajmuje ostatnie miejsce z 3 punktami po 7 spotkaniach. W pierwszym spotkaniu poloniści zwyciężyli 4:1. Początek spotkania w sobotę o 11:00.

U-17 Centralna Liga Juniorów: Polonia Warszawa – Legia Warszawa 0:0

Niestety nie udało się polonistom wygrać na własnym boisku z Legią. Strata punktów oznacza, że szanse na wygranie grupy są już minimalne.

W niedzielę Polonia zagra na wyjeździe z Escolą Varsovia. Początek spotkania o 18:00. Na K6 „Czarne Koszule” wygrały 3:0. Rywal zajmuje 3 miejsce, mając 8 pkt. straty i 1 mecz mniej rozegrany.

U-15 – Centralna Liga Juniorów: Polonia Warszawa – Talent Białystok 4:0

Ze słabszymi rywalami Polonii nie ma problemu. W weekend „Czarne Koszule” wygrały 3 raz z rzędu, 3 raz z rzędu nie tracąc przy tym bramki. Dzięki 3 punktom poloniści nadal zajmuje trzecie miejsce.

W niedzielę o 14:00 „Czarne Koszule” zagrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok, która zajmuje 5 miejsce i ma 5 pkt. mniej przy jednym spotkaniu rozegranym mniej. W pierwszym spotkaniu było 0:0.

***

Polonia Warszawa S.A.

U-19 – I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1

Ze względu na obecność tylko 5 drużyn w lidze, dopiero 19 maja Polonia zagra kolejne spotkanie,  na bocznym boisku jako gość z KS Bednarska – o 16:00. Rywal to ligowy outsider, w pierwszym spotkaniu było 15:0 dla naszego zespołu.

Źródło: własne/ 90minut.pl/ lodzkifutbol.pl/ Akademia Piłkarska MKS Polonia Warszawa (FB)/ laczynaspilka.pl

Author: muchomor

Dodaj komentarz