Enigma apeluje o zmianę godziny meczu ze Zniczem

Mecz z Olimpią Zambrów, który powinien zostać rozegrany u siebie, zagramy w ZAMBROWIE jako gospodarz. Mecz na wniosek policji nie mógł zostać rozegrany w niedzielę, dlatego W grę wchodził termin sobotni (godzina 14.00, później obiekt jest wynajęty) – czytamy w komunikacie „Ultras Enigmy”.

Trener Krzysztof Chrobak oraz zarząd klubu zdecydowali że wolą spotkanie z Olimpią Zambrów zagrać w niedzielę w Zambrowie, żeby zawodnicy grający co 3 dni mieli więcej przerwy. Decyzja o odpoczynku by była słuszna, ale w tym sezonie przegraliśmy WSZYSTKO! Przegraliśmy walkę o awans, przegraliśmy Okręgowy Puchar Polski, a ta decyzja to pokazanie jak w tym klubie szanuje się kibiców. Kibiców, którzy np. zakupili karnety i są z klubem na dobre i złe.

Jako że to nie był pierwszy raz gdy trener z zarządem nie słuchając kibiców ustalają mecz po swojemu.

Apelujemy oficjalnie żeby mecz ze Zniczem Biała Piska zaplanowany na 1 czerwca 2019 r.  (dzień ten ma być świętem wszystkich polonijnych dzieciaków (więcej informacji wkrótce) został przełożony z godziny 19.00 na godzinę 17.00.

Źródło: Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Enigma apeluje o zmianę godziny meczu ze Zniczem

  1. Od jakiegoś już czasu widzę, że większość działań zarządu i wyniki sportowe skierowane są na powolny odpływ kibiców. Wygląda to na celowe działanie. Kiedy frekwencja sięgnie dna, będzie nareszcie można zrównać wszystko z ziemią, a głos garstki najwierniejszych fanów nie przebije się przez hałas Warszawy. Pytanie tylko czy My powinniśmy podążać tym nurtem i czy nie jest to ostatni dzwonek na wielką mobilizację ponad podziałami, wszystkich tych którzy mają Polonię choć w małej części serca.

Dodaj komentarz