Szanse na Olimpię w sobotę?

Sprawa rozegrania meczu z Olimpią Zambrów w roli gospodarza na wyjeździe oburzyła kibiców „Czarnych Koszul”. Fani zapowiedzieli bojkot meczu z powodu rozegrania go w Zambrowie.

Wczoraj zapytaliśmy na twitterze do wiceprezydent m.st. Warszawy Renaty Kaznowskiej czy istnieje rozwiązanie tej sytuacji. Przedstawicielka magistratu w rozmowie z prezesem Piotrem Kalubą stwierdziła, że termin meczu futbolu amerykańskiego był dobierany specjalnie pod Polonię. Szef „Czarnych Koszul” ripostował w ten sposób:

Sami zastanawialiśmy się nad rozwiązaniem tej sytuacji. W grę nie może wejść rozegranie meczu na Saharze. Polonijna licencja nie obejmuje boiska bocznego. W grę może wejść tylko rozegranie spotkania w piątek lub sobotę.

Sebastian Olczak

Po cichu podpytaliśmy u źródła. Według naszego informatora możliwe byłoby ustawienie terminu w sobotę na godzinę 14:00. Tuż przed treningiem reprezentacji młodzieżowej, który odbędzie się na K6. W niedzielę rano niestety się nie uda. Wyrysowanie linii boiska dla futbolistów amerykańskich jest procesem dłuższym…

Czy się powiedzie? Dowiemy się wkrótce…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz