Leszek Ojrzyński, po rocznej przerwie powraca do Ekstraklasy. 46-letni trener podpisał kontrakt z Wisłą Płock, którą poprowadzić do końca sezonu.
Ojrzyński zastąpił na tym stanowisku Hiszpana Kibu Vicuñę, który w środę stracił posadę.

W przeszłości Ojrzyński, na poziomie Ekstraklasy pracował m.in. w Górniku Zabrze, Koronie Kielce i Arce Gdynia.
W sezonie 2004/2005 prowadził zespół rezerw Polonii. W roku 2006 został asystentem Waldemara Fornalika, który wówczas prowadził pierwszy zespół „Czarnych Koszul”.

1 kolejka
1/2 finału baraży


2 thoughts on “Ojrzyński trenerem Wisły Płock”