Badanie społeczności sympatyków Polonii

„Wypełnij ankietę dla Polonii – nawet jeśli Ci zobojętniała!”. Mailami o takiej treści rozpoczęto w sobotę badanie społeczności sympatyków „Czarnych Koszul”. Ankiety (zakodowane pod unikalnymi linkami) rozesłano na adresy mailowe fanów Polonii.

Ankieta jest relatywnie krótka, jej wypełnienie nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Twoje odpowiedzi będą w pełni poufne i wykorzystane jedynie do przygotowania zbiorczego raportu – czytamy w mailingu.

Organizatorami badania są przedstawiciele Koła Miłośników Historii Polonii Warszawa. Partnerem merytorycznym badania jest smartscope, niezależna firma zajmująca się badaniami rynku i opinii.

Jeśli nie otrzymałeś / nie otrzymałaś maila z ankietą, a sympatyzujesz z Polonią i chcesz wziąć udział w badaniu, prosimy o wysłanie swojego adresu mailowego na adres: historia@poloniawarszawa.com.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz