Ligowi rywale wrócili do gry

III liga rozgrywki zaczyna dopiero za tydzień. Już dzisiaj byliśmy jednak świadkami bardzo ciekawego spotkania. W ćwierćfinale Okręgowego Pucharu Polski zmierzyła się Lechia Tomaszów Mazowiecki z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Lepsza okazała się Lechia, która wygrała 2:1 na własnym boisku (formalnie gospodarzem był Sokół).

Bartosz Wiśniewski

Wynik można nazwać sporą niespodzianką. Co prawda Lechia zajmowała wysoką lokatę po rundzie jesiennej, ale zimą z powodu kłopotów finansowych straciła większość zawodników pierwszego składu. Sokół natomiast dokonał kilku ciekawych wzmocnień. Osiągnięcie lechistów jest tym większe, że zwycięską bramkę zdobyli w doliczonym czasie, grając od 82 minuty w osłabieniu.

Odpadnięcie z OPP to nie jedyne zmartwienie dla trenera Sokoła, w 30 minucie z kontuzją zszedł nowy zawodnik – Jakub Rozwandowicz, który miał wnieść do zespołu sporo jakości.

Źródło: własne/tssokol.pl

4 thoughts on “Ligowi rywale wrócili do gry

1. Ciężko powiedzieć. Składem zagrali dosyć mocnym, a kadrę mają na tyle szeroką, że powinni ogarnąć grę na 2 frontach. Z drugiej strony przełożenie meczu z kwietnie na początek marca, kosztem gry w Tomaszowie Maz. wskazuje, że raczej mecz chyba traktowali bardziej jako sprawdzian, a nie coś poważnego.