Makuch o sporze Spółki z MKS-em

Sporo emocji budził ostatnio konflikt Spółki z MKS-em. Po liście zarządu i wypowiedziach Krzysztofa Chrobaka i Kamila Majewskiego doczekaliśmy się wypowiedzi członka zarządu Akademii Piłkarskiej Polonii Warszawa Marka Makucha. Video w środku niusa.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Makuch o sporze Spółki z MKS-em

  1. Stwierdzenie, że „klimaty kibicowskie/trybuny” zniechęcają potencjalnych sponsorów jest… odkrywcze. Poza tym z tej rozmowy wyłania się obraz Warszawy jako mafijnego układu , gdzie boss z ratusza decyduje o wszystkim, włącznie z tym kto i gdzie może kopać piłkę.

    Przypomina to trochę końcówkę lat ’40 ubiegłego stulecia i sławną stalinowską reformę sportu.

  2. Czlowiek powiedzial to co mysli i ja mysle ze ma duzo racji ….a to ze kiedys mafia strzelala to nieznaczy ze dzis tez ma strzelac…wiadomo ze ukladu byly sa i beda i czas tego niezmieni niestety…
    Czy bez miasta w Krakowie byly by dwie druzyny w extraklasie plus Garbarnia plus Hutnik….a czy w Lodzi bez miasta odbuwa dwoch druzyn byla by mozliwa….
    To jest temat woda….wiadomo na 1000 % ze bez miasta nigdzie wyzej niepodskoczymy …pszykre ale takie sa realia na dzis pszynajmniej….

Dodaj komentarz