Jakubiak wycofał się z pomocy Polonii?

Po gorących deklaracjach posła Marka Jakubiaka dotyczących pomocy warszawskiej Polonii „Gazeta Wyborcza” postanowiła powiedzieć liderowi Federacji dla Rzeczypospolitej: sprawdzam.

W artykule Piotra Wesołowicza [link] czytamy deklarację Jakubiaka: – Podtrzymuję. Chcę ratować Polonię, nawet jeśli miałbym ryzykować własnym biznesem – mówi „Wyborczej”.

Andrzej Rozenek, Marek Jakubiak, Paulina Czarnota-Bojarska, Peter Kaluba, Sebastian Przyrowski

Nie obiecał, że wesprze „Czarne Koszule” konkretnymi pieniędzmi, raczej będzie doradzał. – Zebrałem wokół tematu Polonii kilkunastu ludzi biznesu, wspólnie szukamy rozwiązania – tłumaczy dzisiaj.

„GW” twierdzi, że sprawa pomocy drużynie niepotrzebnie nabrała wymiaru politycznego. Tymczasem Jakubiak chciał pomóc bez mieszania Polonii w bieżącą politykę. – Przez to napotykamy na ścianę – mówią ludzie z jego otoczenia.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Jakubiak wycofał się z pomocy Polonii?

  1. Nie chcę tu być niesprawiedliwy w ocenie ale trudno w tym całym zamieszaniu ogarnąć ile w tym wszystkim rzeczywistych chęci pomocy klubowi ile zaś darmowej autopromocji w mediach Tv .

  2. Ja bym proponowal zrobic jakis wywiad z Jakubiakiem….wkoncu on jedyny poruszl sprawe Poloni ze dogorywa….nastepnie po nim zrobil wywiad z wladzami Warszawy….i jeszcze z listy Jakubiaka moze wywiad z jedna osoba …wtedy w krotkim czasie dowiemy sie czy facet dziala czy nie….a takie sluchanie plotek niczemu dobremu nieslorzy….jezli ktoras ze stron niezgodzi sie na wywiad wtedy podac oficjalnie do wiadomosci ze pruba byla ale….i wszystko bedzie jasne niema co sie czaic mamy rok 2019 a nie czas komuny.

Dodaj komentarz