Zembrowski kontuzjowany

Podczas wczorajszego treningu obrońca Polonii, Rafał Zembrowski, uszkodził więzadła w stawie kolanowy. Na razie nie wiadomo jak długo będzie trwała rekonwalescencja. 

Rafała Zembrowski

To już kolejny uraz w drużynie. Pod koniec stycznia poważnej kontuzji nabawił się Maciej Wilanowski, który zerwał więzadła krzyżowe. Najprawdopodobniej w tym sezonie nie zobaczymy już go na boisku.

źródło: własne / kspolonia.pl

 

Author: Robe6

19 thoughts on “Zembrowski kontuzjowany

 1. Chyba już teraz każdy widzi – biednemu wiatr w oczy wieje. Już nie pisze o sytuacji finansowej, po prostu będziemy grali słabszym składem niż dotąd. Nikt nie powinien mieć pretensji jak za miesiąc forma nie będzie zbyt wysoka.

 2. Sraczka… Może to będzie szansa dla nowych zawodników. Najbardziej mnie wkurza bezsilność działaczy klubu… W Krakowie mają milion w 11 godzin, a u nas nie ma szansy na 400 tys przez 2 lata!!! Czy ktoś się koniecznie ocknie z tego komatu !!!! Chłopi to jest smutne – jestem kibicem 47 lat i takiej bryndzy nie było nawet za Komańczy!!! To jest historia to jest duma stolicy to jest Polonia Warszawa do cholery !!!

 3. Janiu zrozum że Kaluba nikogo nie załatwi. Przecież miało być trzech inwestorów do końca stycznia i gdzie oni są? Nie ma i nie będzie. A Tobie dobrze radzę: postaraj mniej się interesować. Może to przykre ale chociaż można skupić się na obowiązkach.

 4. Akcje Wisły były po 100 zł , nasze zdaje sie po 1000 zł. Kto lekką ręka wywali 1000 zł . Z drugiej strony ilu kibiców nie Wisły kupiło te akcje ? Wielu się chwaliło w internecie. Wyobrażacie sobie WZA na które wpada grupa „sympatyków np. Cracovii bo kupiła 100 akcji Wisły ?
  Sam już nie wiem co lepsze ?
  A mityczni sponsorzy …… pod ziemią ?

  1. I nikt już nie pamięta, że stadion nie ma zezwoleń na użytkowanie.

 5. Zrobić 5 tysięcy akcji po 70 PLN. Mały certyfikat z możliwością wygrania np. Karnetu na cały seżon, koszulki z podpisami graczy, piłkę, rękawice bramkarskie itp. Możliwości jest pełno !!! Na bieżąco informować o sprzedaży. Bezterminowo, aż do wysprzedania. Myślę, ze chętnych by było mnóstwo. Koszt niewielki a zysk: 70×5000=350000 PLN. Tylko trzeba nad tym popracować. Bez pracy nie ma kołaczy prezesie!!!

  1. Polonia powinna być klubem całkowicie amatorskim, którego siedzibą będzie obecny obiekt należący do miasta. Żadnych rozbudów. Forma stowarzyszenia.

   I to się powinno już zakładać i przestać spółką w ogóle interesować.

  1. Oni mają tylko akcje, które są warte tyle ile ktoś chciałby za nie zapłacić. Ile to na dzień dzisiejszy? ZERO złotych.

   Amatorski musiałby grac od najniższej, ale lepsza bolesna rzeczywistość niż najbardziej lukrowana fikcja. Budując od zera ma się kontrolę nad wszystkim od samego początku. Jeśli kibice będą przychodzić na amatorów to tymi akcjami nawet się nie będą mogli podetrzeć.

   Albo jako kibice istniejemy, albo nie i wtedy trzeba po prostu uznać, ze Polonii nie ma. Ja do interesów „spółki” dorzucać się nie będę.

 6. A moze by tak zrobic zebranie…na zbraniu wybrac delegacje ktora by poszla na rozmowy ze spolka i w prost zapytala za ile by oddali wladze …..oni tez maja rozum i zadaja sobie sprawe ze w czerwcu moga nic niedostac a w dodatku miec na sumieniu upadlosc…..moze warto podjac dialog… awansowac z b klasy do 3 ligi tez bedzie kosztowalo plus czas stracony….spolka moze zostac z niczym moze choc troche beda chcieli wyciagnac… dojsc do jakiegos realnego kompromisu …wtedy zrobic obligacje zeby zebrac ta kwote i zaczac z czysta karta w 3lidze….moze wtedy sponsor by sie znwlazl….co o tym myslicie.

  1. Jedyna droga to ta którą poszedł Emil Kot. Sponsor się znajdzie jak będzie wiedział w co wkłada pieniądze.

Dodaj komentarz