Stanowski pomagałby klubom takim jak Wisła?

Krzysztof Stanowski, właściciel portalu „Weszło!” mocno zaangażował się w temat Wisły Kraków (m.in. medialnie polecił usługi Bogusława Leśnodorskiego, który ma pomóc w uporządkowaniu krakowskiego klubu). Po jego postach pojawiły się jednak zarzuty, że milczał w momencie gdy upadały inne kluby. 

Wpis redaktora wprowadził oczywiście dyskusję, której najciekawsze fragmenty można zacytować. Szczególnie ten byłego prezesa Legii, który kilkadziesiąt godzin wcześniej chciał z Polonią grać derby…

Co ciekawe dyskusja dała efekt w postaci publicznej deklaracji Stanowskiego:

niestety z oczywistymi zgrzytami między ząbkami:

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Stanowski pomagałby klubom takim jak Wisła?

 1. Słuchaj Wujku-dobra-rada, za czasów twoich rządów w Legii drużyna i klub jechały w dól po równi pochyłej, a jak było o krok od LM to człowiek, którego zatrudniłeś na stanowisku na które się nie nadawał zawalił papierkologie z poziomu B-klasy.

  Panie prezesie Boniek, za pańskich rządów reprezentacja była jedna z trzech najgorszych ekip ostatniego mundialu, jakieś wnioski?

  Panie Stanowski, wiedziałeś-pan o tym, że reprezentacja jest nieprzygotowana do mundialu? Jeśli wiedziałeś i siedziałeś cicho to nie nazywaj-się-pan dziennikarzem. Jeśli natomiast nie wiedziałeś to nie nazywaj się dziennikarzem sportowym.

 2. @Kmicic
  bonzo z opalenizną kiedy prezesował nad kanałkiem zrobił to co chciała by zrobić więkrzosć prezesów klubów czyli pojechał na bogato, kanalaizacja ma ten plus ze tak jak i 200 branek z dania an dzien spałcili jako dług wewnatrzny tak moze robić z całą resztą. inkasują da razy tyle ile ci którym kasy nie styka maja dobra prase pomująca jej piłkarzy itd. nikt inny na takie bajery nie moze liczyć.
  oblesny pocisnął grubo bo miał za co ułożył sie z żyleciażami bo miał za co itd. naciułał medali i pucharów, wjechał na farcie do LM, teraz zaprzyjazniona prasa będzie go pchała do PZPNu ale jak taki kolo który ze swoimi funflami robi podśmiechOOjky ze wszystkich klubów poza cwkasem moze mieć nad nimi jakąkolwiek kontrolę, to ta persona chyba przyklepała list żyleciarzy aby kibice gości na derbach nie prowokowali tych sierot i zabronili przychodzenia na miejski stadion.

  1. Źli ludzie to w ogóle twierdza, że tutejsza kopana (a może kopana w ogóle) istnieje tylko po to, żeby było gdzie przeprać.

 3. Też nie rozumiem po co to wstawiacie.
  Na pewno cieszę się, że nie mam twittera.
  Oszczędzam nerwy i czas, obie rzeczy bezcenne.
  Pamiętam jak z 10 lat temu na weszło była taka długa, szczera „spowiedź” pana Stanowskiego. Na pytanie co myśli o Polonii odpowiedział: „kiedyś jej nienawidziłem”. Ale ogólnie była narracja, że on w tym momencie nie kibicuje nikomu prócz Barcelony.
  Wydaje mi się, że on w swoim sumieniu na serio próbuje być obiektywnm dziennikarzem, natomiast pewne utajone przekonania gdzieś tam w głębi zostają i pewnie to w tym momencie wyszło na wierzch.
  Ja też pewnie nigdy nie będę obiektywny w stosunku do Legii, tak to już jest..
  Inna sprawa, że nigdy nie będę dziennikarzem sportowym, więc na szczęście nikt mnie z tego nie będzie rozliczał.

Dodaj komentarz