W styczniu zagramy z Radomiakiem

Na oficjalnej stronie Radomiaka pojawił się plan sparingów. Lider II ligi swoje przygotowania rozpocznie od meczu z „Czarnymi Koszulami”. 

Spotkanie zostanie rozegrane 26 stycznia 2019 roku, najprawdopodobniej w Radomiu.

W Radomiaku występuje trzech byłych graczy „Czarnych Koszul”: Michał Kaput, Patryk Mikita i Adrian Nowosadko.

Źródło: własne / Radomiak

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

9 thoughts on “W styczniu zagramy z Radomiakiem

    1. To poziom i dobrzy rywale dla MKS-u. Poza tym gdzie z nimi mielibyśmy w zimie grać ?

  1. Chyba dawno już nie mieliśmy tylu mocnych rywali w sparingach – 4 drużyna I ligi; 1,2 i 12 II ligi oraz 3 III ligi (choć zeszłej zimy też nie rywalizowaliśmy ze słabeuszami). Ciekawe, czy to oznacza, że tak, jak rok temu, trener chce zobaczyć, którzy z zawodników mogą w przyszłym sezonie zagwarantować walkę o awans do II ligi…

    1. Chciałbym uwierzyć w to, że awansujemy, ale Sokół jest chyba zbyt nastawiony na II ligę. Boję się, że powtórzy się scenariusz z zeszłego sezonu. Wiosną zagramy świetnie, ale na awans nie starczy i najlepsi latem odejdą.

  2. Mecze sparingowe z wyżej notowanymi rywalami nie wiele dają pod względem przygotowania do sezonu. W takich meczach można co najwyżej przećwiczyć element obrony i ustawienia, natomiast automatyzmy gry w ataku nie będzie. Można grać sparingi z Barceloną, Realem tylko co z tego jak gra będzie polegała na wybijaniu piłki. Wygrane sparingi z Borussią swego czasu nie miało żadnego przełożenia na ligę. Ale owszem z punktu widzenia kibica taki sparing lepiej wygląda jak mecz z Hutnikiem.

  3. To z kim zqgramy sparingi niewiele nam powiedza czy bedziemy powarznie walczyc o awans…..odpowiedz powinien udzielic prezes jaka jest stutacja finansowa klubu w dniu rozpoczecia pszygotowan do sezonu….oczywiscie ze wszystkie druzyny beda walczyc do konca ale bez sponsora/sponsorow to w sytacji gdzie sokol ma wsparcie miasta czyli pewne pieniadze raczej nicht im nie podskoczy.

Dodaj komentarz