Garść niusów przed dniem niepodległości

Młodzi kibice z akademii spółki z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości nagrali bardzo ciekawy filmik, który znajdziecie w rozwinięciu. 

Akcję młodych adeptów akademii dostrzegła m.in. Niezależna: – To nie tylko wspaniały sposób na promocję klubu, ale także wielkie zobowiązanie dla chłopców, występujących na tym filmie. Filmik, na którym dziewięcioletni piłkarze warszawskiej Polonii składają życzenia niepodległej Polsce, staje się hitem internetu. Ta inicjatywa zapiera dech w piersiach!

***

Przypominamy o konkursie portalu Polskielogo.net na logo 100-lecia. Głosować można klikając tutaj [link] i oceniając logo naszego klubu.

***

Bilety na piątkowy mecz Polonia Warszawa – Huragan Morąg będą dostępne w kasach od 8 listopada (czwartek) 2018 roku.

Godziny otwarcia kas:

  • Czwartek od 16:00 do 20:00
  • Piątek od 16:00 do 20:00

Dodatkowo informujemy, że każdy kto mieszka w Warszawie i przyjdzie na mecz z fakturą za prąd będzie mógł wymienić ją na darmową porcję kiełbaski w jednym ze stoisk, a dodatkowo pomożemy Ci skorzystać z SUPER oferty na prąd od firmy Lumi PGE!!!

JEDNA FAKTURA = JEDNA DARMOWA PORCJA KIEŁBASKI

***

Już w sobotę zapraszamy na turniej o Puchar PGE Polskiej Grupy Energetycznej. W tryumf zagrają drużyny, które w 1921 roku zagrały w pierwszych (ukończonych) mistrzostwach Polski, tj. Cracovia, ŁKS Łódź, Pogoń Lwów, Polonia i Warta Poznań. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Źródło: własne / Polonia Warszawa 2009 / kspolonia.pl / Niezależna

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz