Sauczek i Szabat ponownie w najlepszej „11” kolejki

Tygodnik „Piłka Nożna”, podobnie jak w ubiegłym tygodniu, nominował do najlepszej jedenastki XV kolejki III ligi Cezarego Sauczka, który zaliczył asystę przy drugiej bramce w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i Przemysława Szabata, który strzałem z woleja ustalił wynik sobotniego spotkania.

W miony weekend poloniści pokonali w Nowym Dworze Mazowieckim drużynę Świtu 3:0. Oprócz Szabata na listę strzelców wpisał się najlepszy strzelec ligi, Krystian Pieczara i Marcin Kluska, dla którego było to pierwsze trafienie w tym sezonie.

Przemysław Szabat

W „11 kolejki” „Piłki Nożnej” ponownie znalazło się miejsce dla jednego z naszych byłych zawodników. Tym razem tygodnik nominował Karola Woracha, który aktualnie występuje w Ursusie Warszawa.

Jedenastka XV kolejki „Piłki Nożnej”: Mateusz Lawrenc (Huragan Morąg) – Przemysław Szabat (Polonia Warszawa), Karol Worach (Ursus Warszawa), Przemysław Woźniczak (Sokół Aleksandrów Łódzki) – Sebastian Czapa (Pelikan Łowicz), Mateusz Furman (Znicz Biała Piska), Michał Danilczyk (Sokół Ostróda), Cezary Sauczek (Polonia Warszawa), Tomasz Kolus (Unia Skierniewice) – Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska), Paweł Galik (Huragan Morąg).

źródło: własne / Tygodnik Piłka Nożna

Author: Robe6

6 thoughts on “Sauczek i Szabat ponownie w najlepszej „11” kolejki

  1. Dwóch graczy z Huraganu Morąg, bramkarz i napastnik w jedenastce kolejki. Zatem trzeba na nich zwrócić uwagę, jeśli rzeczywiście są tak dobrzy jak wytypowała Piłka Nożna. Jednak miejsce Huraganu w środku tabeli oznaczać może, że nie taki diabeł straszny.
    Dobrze widzieć i słyszeć znów Karola Woracha. Jednak jego obecny klub Ursus jest na pograniczu strefy spadkowej. Dodać trzeba, że w ataku stara się pokazać inny gracz Polonii – Patryk Zych. Nawet wychodzi w pierwszym składzie. Jednak chyba jeszcze nic nie ustrzelił, a to jak na napastnika nie jest dobrze.

  2. Jedynego, którego znam z Lawrenców to trn z Arabii 🙂 Ale trzeba przyznać, że w bramce sprawnie się uwijał.
    Na marginesie tego skrótu – Broń nie potrafi bronić. Z kim my przegraliśmy aż 3-4 ?

Dodaj komentarz