Chrobak sprawdza młodych golkiperów MKS-u

Trener Krzysztof Chrobak powoli zaczyna przyglądać się zawodnikom akademii MKS, którzy mogliby wesprzeć pierwszy zespół Polonii. Obecnie z pierwszym zespołem trenuje trójka uzdolnionych bramkarzy. Są nimi: Mateusz Dekanowski z rocznika 2001 oraz dwóch golkiperów z rocznika 2002/03 – Mateusz Dworak i Jakub Grzegorzewski

Mateusz Dekanowski – trzeci od lewej w środkowym rzędzie (fot. http://www.mkspolonia.com)
Mateusz Dworak
Mateusz Dworak – 8 od lewej w środkowym rzędzie, Jakub Grzegorzewski – 9 od lewej w środkowym rzędzie (fot. mkspolonia.com)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Chrobak sprawdza młodych golkiperów MKS-u

  1. Słyszałem sporo dobrego o Dekanowskim. Teraz widzę go na zdjęciu i jak na bramkarza raczej wzrostem się nie wyróżnia. Wieżowców ma jednak w obronie, to chyba ci stojący w górnym rzędzie.
    Dekanowski – Dziekanowski … oby zrobił chłopak podobną karierę.

  2. Dobrze Panie trenerze, Janka lubię, bo to fajny facet i przez ostatnie lata się rozwinął. Proble w tym, że brakuje mu koncentracji no i czasem przecenia swoje umiejętności. Gra świetny mecz a później cztrry przeciętne i dwa katastrofalne. No i znowu poprawa. Chwała mu za to, że w ostatnim meczu zaliczył asystę czwartego stopnia przy bramce Przemka 🙂 , ale to też było wyjście na przedpole w miłosnym stylu na dwa uda – uda się albo nie uda. Czekamy na młode wilki.

  3. czy ktoś może mi wytłumaczyć? Siryk odszedł bo nie miał szans na granie. A ogląda się trzech juniorów, którzy w starciu z przeciwnikiem postury, dajmy na to, Wojdygi zostaną rozsmarowani po murawie. Jaka idea temu przyświeca?

Dodaj komentarz