Dziś Czarny Wtorek z Zarządem klubu

Przypominamy, że dziś o godzinie 18:00 na trybunie głównej stadionu Polonii odbędzie się spotkanie informacyjne Zarządu Klubu z sympatykami i kibicami. Tematem będzie sytuacja klubu w sezonie 2018/2019. Liczymy na sporą frekwencję!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Dziś Czarny Wtorek z Zarządem klubu

 1. Uwazam ze jedna zecz powinna byc poruszona a mianowicie
  druzyna rezerw…skoro pierwsza druzyna niema cisnienia w tym
  roku na awans bo po prostu niejestesmy na to pszygotowani …to moze
  Choc troche skupmy sie na 2 druzynie zeby chociasz awansowac do
  Klasy okregowej a potem do 4 ligi gdzie jest jusz jakis poziom i mlodzi
  Chlopcy z Mks beda mogli gdzies grac bo z calym szacunkiem do chlopakow
  grajacych w a klasie klubowi takiemu jak polonia to powinno byc wstyd jak rezerwy
  Jozefovi nas oklepuja…..

 2. Cóż napisać ? Bez zmiany akcjonariatu nie zdobędziemy sponsora, w ogóle nie widzę specjalnych szans na rozwój. Jestem zbudowany postawa osób które autentycznie chcą pomagać i ładować kasę ale chcą wiedzieć ze ich wysiłki nie idą na marne. Prezes niestety mnie nie przekonał , jego osiągnięcia są słabe. Naprawdę teraz rozumiem wściekłość Kmicica czy innychforumowiczow. Czy Polonia przyciąga jakieś fatum?

  1. Jeżeli są ludzie gotowi angażować się finansowo i organizacyjnie to trzeba robić to o czym była mowa po odejściu Króla: zakładać nowy podmiot, budować nowa drużynę i zgłaszać co rozgrywek od zera.

 3. Może jest problem w tym naszym wiecznym marudzeniu. Wszyscy tylko rozprawiają, a mało w czynach się dzieje. Jest jakaś pogadanka to Wszyscy chętni, ale jak fizycznie coś zrobić to już mało kto. Panowie myśliciele poproszę o wymyślenie jakiegoś ciekawego projektu w którym możnaby było fizycznie zaafiszować przywiązanie do Polonii Warszawa.

Dodaj komentarz