Sporo powrotów do Polonii

Pierwszy letni sprawdzian polonistów zbliża się wielkimi krokami. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka trenują do sobotniego meczu z Victorią Sulejówek. Na zajęciach pojawia się coraz większa liczba zawodników, którzy grali w poprzednim sezonie. 

Do grupy dołączył niedawno Tomasz Chałas. Wczoraj na treningu pojawili się testowani w I-ligowej Chojniczance Cezary Sauczek i II-ligowej Resovii Rzeszów Jan Balawejder. Swój powrót zapowiedział również Sebastian Olczak. Klub rozmawia z Bartoszem Wiśniewskim.

Tomasz Chałas
Tomasz Chałas (fot. Hunter)

Póki co na testach w innych klubach przebywają na pewno Tomasz Siryk (Resovia), Marcin Gawron (Bytovia Bytów, I liga) i Marcin Bochenek (Znicz Pruszków, II liga), a Michał Oświęcimka zagra dla Górnika Wałbrzych (IV liga).

Póki co niewiadomą jest dla nas dalszy los Bartłomieja Gromka, Mariusza Marczaka (krążą słuchy o jego powrocie do Broni Radom, choć może ktoś źle zinterpretował wpisy w naszych komentarzach – wyj. K.), Mateusza Tobjasza Patryka Zycha.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Sporo powrotów do Polonii

  1. Przepraszam kompletnie nie rozumiem. Większość z tych piłkarzy chciała odejść bo nie dostali kasy, rozwiązali kontrakty (?). A teraz wracają. Nikt ich nie chciał, znowu mamy kasę ?
    NIE POJMUJĘ ? Moze mi ktoś to SENSOWNIE wytłumaczy.

    1. To, że trenują nie znaczy, że zostaną. Piłkarze chcą zostać, ale nie za darmo. Mają fajną ekipę i głupio iść na nowe.

  2. A przez stronę nadal nie da się kupić karnetów, wciąż ten sam błąd. Ręce opadadają – chcę przekazać pieniądze na rzecz Klubu i nie mogę, chociaż jestem do tego zachęcany.

    1. Na razie z komunikatu wynika, że tylko przez internet. Jeśli uda mi się pogadać z prezesem zapytam o sprzedaż stacjonarną 😉

    2. Kwiku, czyli tylko przez internet, przez strone która nie działa ?:D

Dodaj komentarz