Zagłębie Sosnowiec także myśli o Ameyawie

Chwilę po informacji o zainteresowaniu II-ligowego Widzewa Łódź Michealem Ameyawem dowiedzieliśmy się, że o młodym skrzydłowym myśli także beniaminek Ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec. 

Michael Ameyaw

Zagłębie awansowało do najlepszej klasy rozgrywkowej w Polsce wraz z Miedzią Legnica. W kadrze zespołu ze Sosnowca występują były pomocnik „Czarnych Koszul” Konrad Wrzesiński. Z informacji 90minut.pl wynika, że w kadrze ekstraklasowicza może będzie występować także Konrad Budka.

Na testach w Łodzi przebywa także były zawodnik akademii MKS-u Igor Korczakowski, który ostatnio grał w Motorze Lublin.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Zagłębie Sosnowiec także myśli o Ameyawie

  1. Patton wszem i wobec powtarza, że to tylko skromny ekwiwalent, który trzeba zapłacić za odchodzącego juniora. Zgodnie z przepisami związku. Na ten skromny ekwiwalent pieniężny spółkę powinno być stać. Ale, że nie wierzę w to co mówi Patton więc spółki na niego nie stać.

  2. i pozostając w kanonie Multiverum marvela (po infinity war) 😛 w którymś normalnym wszechświecie piłkarze tacy jak Majchrowicz, Pik, Ameyaw, itd. trafiają do ekstraklasowej Polonii i hajs zostaje że tak powiem w rodzinie.

    szczerze to wolałbym żeby Micheal spokojnie odbił się na kolejny piłkarski szczebel w tej Łodzi niż w Sosnowcu bo tam jak początek sezonu nie ruszy to zacznie się od razu szukanie weteranów do walki o utrzymanie i chłopina nie pogra. Chyba w tej 2 lidze więcej szans ma na występy niż epizody, a tu też już i PP wchodzi do gry.

Dodaj komentarz