Informacje wyjazdowe przed Widzewem

„Ultras Enigma” na swoim facebookowym fan page opublikowała wiadomości dotyczące jutrzejszego wyjazdu do Łodzi. W rozwinięciu szczegóły: 

 1. Zbiórka na wyjazd o godzinie 12.00 na K6!
 2. O godzinie 13.30 zaplanowane jest wyjście i na nikogo czekać nie będziemy za każdą minute opóźnienia PKP nalicza kosmiczne kary
 3. Na zbiórce wszyscy zapisani na wyjazd mają obowiązek odebrać swoje bilety.
 4. Wszyscy jedziemy w CZARNYCH koszulkach/bluzach
 5. Wsiąść do pociągu będzie można tylko za okazaniem biletu na mecz. Osoby które nie będą posiadały biletu, nie wsiądą do pociągu bez uiszczenia opłaty w kwocie 70 złotych a bilet na mecz będą musiały nabyć na miejscu.
 6. Po dotarciu pod stadion pierwszeństwo w przejściu przez bramę mają osoby odpowiedzialne za flagi oraz przedstawiciele Grupy Ultras Enigma.
 7. W pierwszą stronę nie ma spożywania alkoholu . Każdy z nas reprezentuje ukochaną Polonie i ma z dumą i honorem nosić święte czarno biało czerwone barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol ktoś nie zostanie wpuszczony na mecz, niech nie liczy na to, że ktoś będzie się wstawiał za nim u organizatora. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w domu i mecz zobacz w tv.
 8. Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, PKP naliczy kary, które będzie trzeba pokryć! W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę. W pociągu nie naklejamy vlepek oraz nie niszczymy wyposażenia, gdyż za to również naliczane są kary.
 9. Pierwsze dwa wagony są w całości zarezerwowany dla grup kibicowskich na powrocie będzie to ostatnie dwa wagony. Pamiętajmy, że w drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. Wagon numer 1 stanie się wagonem ostatnim, wagon ostatni wagonem pierwszym itd.
 10. Na wyjazdach dopingujemy wszyscy od pierwszej do ostatniej minuty i każdy daje z siebie 1911%. Jeżeli nie jesteś zainteresowany dopingiem, to zostań w domu.
 11. Po przyjeździe do Łodzi zabieramy ze sobą wszystkie rzeczy osobiste.Nic nie zostaje w pociągu.
 12. Na zbiórce do kupienia będą okazjonalne szaliki w cenie 30zł

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz