Legionovia spadła do III ligi, Znicz nadal walczy

W zaległym meczu 22 kolejki II ligi Legionovia Legionowo zremisowała 2:2 (0:1) z Garbarnią Kraków. Remis w tym spotkaniu przy dzisiejszym zwycięstwie MKS-u Kluczbork w meczu z Olimpią Elbląg oznacza spadek Legionovii do III ligi. O utrzymanie w II lidze walczy jeszcze Znicz Pruszków. 

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek piłkarze z Pruszkowa zajmują 15 miejsce z dorobkiem 35 punktów. Do bezpiecznego miejsca Zniczowi brakuje jednego punktu.

Spadek drugiego zespołu z Mazowsza będzie oznaczał to, że III liga pożegna się w tym sezonie z jeszcze jedną drużyną…

Źródło: własne / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Legionovia spadła do III ligi, Znicz nadal walczy

 1. Pijesz do naszych szans na zajęcie pierwszego miejsca 🙂
  Faktycznie Widzew po trzech lajtowych meczach – Parkiety 3-0, ale dwie bramki tuż przed końcem, Turem skromne 1-0 i Wikielec w niedzielę – grać będzie trudne mecze: Pelikan, Łomża i Ostróda na wyjeździe, Tomaszów i Polonia u siebie. Każdy z jego przeciwników ma interes, aby im powalczyć i im coś uszczknąć.
  Ma więc Widzew gdzie potracić punkty !!!!!!!!!!!!!!!
  A już złożyli wniosek licencyjny na II ligę 🙂
  Będzie jeszcze ciekawie 🙂

 2. Staję wywołany do tablicy. Powiem wprost – jutrzejszy mecz zadecyduje czy w ogóle mamy o czym marzyć. Ja sie bardzo obawiam SND. ich poziom sportowy to poziom Victorii czy Pelikana ale SND nas nienawidzi jak Victoria. I będą jutro gryźć trawę. Jeżeli ich ogramy i nas nie wykartkują – jest szansa. Mam rodzinę z okolic Łodzi – są pewni siebie jak cholera, ale wiedzą że grają tak sobie.

 3. Oj, strachy na lachy. Wszyscy mówią, że gdyby Pan Chrobak był naszym trenerem w zeszłym sezonie to wciągnęlibyśmy tamtą II lige nosem i teraz gralibyśmy w pierwszej.
  Świt jest za słaby na II ligę, więc czemu się ich bać.
  Zgadzam się, że jutrzejszy mecz jest kluczowy dla naszych szans na I miejsce.

 4. Olo mi chodziło o Widzew – traktują 3 ligę jako zło konieczne które muszą przejść. Gdybyśmy posiadali jeszcze ze 2 – 3 dobrych grajków – awans byłby realny. Obawiam się wykartkowania naszych na te decydujące mecze. A Widzew będzie traktowany po gospodarsku. Zobaczycie.

Dodaj komentarz