Polonia podpisała umowę o współpracę z TVP Warszawa

Dziś w samo południe w siedzibie TVP 3 Warszawa Peter Kaluba (prezes „Czarnych Koszul”) i Rafał Kotomski (dyrektor warszawskiego oddziału Telewizji Polskiej) podpisali umowę o współpracy Polonii z lokalną telewizją. W spotkaniu uczestniczył także Marek Makuch, dyrektor TVP. 

– Celem podpisanego porozumienia jest współpraca przy promocji rodzinnego, aktywnego, a przede wszystkim sportowego trybu życia wśród mieszkańców Warszawy i Mazowsza – czytamy na stronie warszawskiego oddziału telewizji publicznej.

W ramach porozumienia przewidywane są transmisje z meczów Polonii Warszawa oraz innych imprez związanych z klubem oraz inne kwestie medialne, m.in. wywiady z zawodnikami i działaczami „Czarnych Koszul”.

Źródło: własne / TVP

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

4 thoughts on “Polonia podpisała umowę o współpracę z TVP Warszawa

  1. kamera na kamyku powinno być git. Jest liga i puchar jesli w nim pogramy to będzie co oglądać, relacje w tvp warszawa zawsze to niezły loklany ruch, a i koszykówka też dostanie kolejne medium do promocji więc nie jest źle. pewnie i transmisje z pojedynku z łodzianami dostaniemy. umowa sezonowa czy dłuższy okres ?! bo coś nie wyłapałem.

Dodaj komentarz