Huragan rozważa przełożenie meczu z Polonią

Na stronie naszego pierwszego wiosennego rywala, Huraganu Morąg, pojawiła się informacja dotycząca meczu z „Czarnymi Koszulami”. Morążanie w swoim komunikacje dają do zrozumienia, że mecz 18 kolejki III ligi może zostać przełożony.

(…) jak wiemy w naszym regionie, zresztą jak i w całej Polsce nastąpił atak zimy a przede wszystkim panują silne mrozy dochodzące do – 20 stopni. Już wiadomo, że wszystkie mecze 2. ligi zaplanowane na ten weekend zostały odwołane. Również część spotkań 1 ligi została odwołana. W przyszłym tygodniu ma przyjść oczekiwana odwilż ale spoglądając na murawę naszego stadionu powątpiewamy czy zostanie rozegrany inauguracyjny mecz z Polonią Warszawa – czytamy na stronie Huraganu.

Jeśli na taki ruch przystanie związek pierwszy mecz poloniści mogą rozegrać przy K6 z Ursusem. Planowane spotkanie ma odbyć się 17 marca o 17:00.

źródło: własne / Huragan Morąg

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Huragan rozważa przełożenie meczu z Polonią

Dodaj komentarz