Polonia żegna się z Fedorczukiem

Wczoraj doszło do roszady w zarządzie spółki. Członkiem zarządu „Czarnych Koszul” przestał być Roman Fedorczuk. Jego następcą będzie Piotr Kaluba, który wraz z Krzysztofem Doboszem (oddelegowanym z rady nadzorczej) będzie tworzył nowy zarząd Polonii. Nowy prezes w swoim dorobku ukończony kurs MBA od Realu Madryt… Wywiad na dniach…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

21 thoughts on “Polonia żegna się z Fedorczukiem

 1. O kurde wtorek …
  kolejny który ma pole do popisu w dziedzinie marketing, no cóż zobaczymy czy da radę, czy chociaż jakieś mikro akcje we współpracy z kibicami na wiosnę będą robione. Fedorczuk i jego baza duże rozczarowanie.

 2. Kiedy myjemy te krzesełka? Został jeszcze jeden weekend. To w ramach mikroakcji a nie ględzeniu przy klawiaturze. Jakby co wszedłem na stronę która podał Muchomor i było napisane Peter a wogole to była jakaś prezentacja zarządu jakiejś organizacji. Dobra nie czepiam się.

  1. Wkleiłem ten link tylko dlatego, że tam była sylwetka nowego prezesa. Co do kwestii imienia, często widnieje nowy Prezes jako Peter, nie wiem czemu.

 3. Oglądałem kiedyś taki film: rodzinka, nikt nic nie umie ale za to chcą wygodnie żyć i mają plan. Tata poznał faceta, który może mieć dojście do kasy którą trzeba będzie czasem przeprać, a przykrywką ma być jakiś zdegenerowany klubik w jednym z postsowieckich państw, trzeba tylko usunąć krzyż z jego herbu.

  Żyć będą z pchania na rynek UE taniego szrotu z Afryki i nizin hiszpańskiej kopanej oferując pozwolenie na prace i pomoc w załatwieniu obywatelstwa tego zdegenerowanego państewka (mając jednak nadzieje na jakiś transferowy złoty strzał).

  Ktoś może to oglądał, bo nie pamiętam tytułu.

 4. Nie wiem, nie znam się – poczytałem tę stronę cincocolores i …. dalej nic nie kumam. Rodzina Kalemba – bardzo wykształceni ludzie, pracujący w korporacjach, mający pewnie całkiem sporo pieniędzy i znajomości za granicą . Pięknie operują słowem i językiem obcym. I …. po co im Polonia ? Jestem sceptycznie nastawiony.

 5. Po przeczytaniu „życiorysu” nowego Prezesa w dalszym ciągu nie wiem czy dłużej pracował w kraju czy za granicą. Chciałbym posłuchać jego rozmowy z młodszymi kibicami.
  Albo będzie to złoty strzał albo kompletny niewypał.

 6. Obym się mylił, ale pachnie to na odległość Dyzmą. Strona internetowa cincocolores to jakaś enigma – czym oni się właściwie zajmują? Życiorysy tych osób mógłby z pewną fantazją mógłby napisać co drugi z nas. Wujek google o Kalubie generalnie poza egzotyczną historią z Koroną milczy. Historia jego kariery na LinkedIn, znów delikatnie rzecz ujmując nie powala. Jestem pełen najgorszych obaw, tzn, że czeka nas kolejny zmarnowany rok. Jakie bajki on Radzie Nadzorczej naopowiadał, że go zatrudnili???

Dodaj komentarz