Kotas sprawdza Woracha w Gryfie [update]

Według informacji Maniaka Futbolu w dzisiejszym sparingu Gryfa Wejherowo z Wisłą Płock (4:4) trener Gryfa, Jarosław Kotas skorzystał z usług Karola Woracha

Były stoper Polonii ostatnie pół roku spędził w IV-ligowej Mszczonowiance Mszczonów. Na przełomie grudnia i stycznia rozwiązał umowę z „Czarnymi Koszulami”.

Karol Worach

Mariusz Wierzbowski

Mariusz Wierzbowski

Na fotografiach ze wspomnianego wyżej sparingu, dostępnych na oficjalnej stronie Wisły Płock [link tutaj] dostrzegliśmy, że wespół z Worachem w barwach „Gryfitów” wystąpił Mariusz Wierzbowski. Młody pomocnik po zakończeniu rundy jesiennej rozwiązał umowę z Polonią. Pojawił się na kilku treningach w styczniu, ale trener Krzysztof Chrobak podkreślał, że jeśli „Wierzba” znajdzie nowy klub, to „Czarne Koszule” nie będą robić problemów z odejściem.

Źródło: własne / Wisła Płock

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Kotas sprawdza Woracha w Gryfie [update]

  1. Wierzbowski musi chyba być mocno zdesperowany. Wydaje mi się, że trudno znaleźć bardziej niepasującego do niego trenera niż trener Kotas. Ten szkoleniowiec stawia na siłowy, atletyczny futbol, a na tym polu Wierzbowski ma zdecydowanie największy problem.

Dodaj komentarz