Jakubowski na treningu Polonii

Świeżo po zakończeniu materiału, który opublikujemy na DS za kilka godzin natrafiliśmy na zbiórkę zespołu Polonii. Dziś na wieczornych zajęciach pojawił się Kamil Jakubowski, który ostatnio występował w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

23-latek jest ofensywnym pomocnikiem. Może grać też na lewym skrzydle. Jesienią w barwach KSZO rozegrał 11 spotkań ligowych i jedno pucharowe.

Wychowanek Stali Sanok do tej pory grywał w zespołach II (Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola i Siarka Tarnobrzeg) i III-ligowych (Cosmos Nowotaniec i Podlasie Biała Podlaska).

źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

12 thoughts on “Jakubowski na treningu Polonii

  1. Akurat Mierzej to przeszedł do nas po najlepszej rundzie w swojej karierze (20 meczów i 8 bramek, nie mogę znaleźć asyst) i z tego co pamiętam to był właściwie we wszystkich rankingach najlepszej 11 jesieni I ligi, więc to nienajlepszy przykład.

   Ale jakbyśmy szli moim rozumowaniem to na pewno nie byłoby na K6 Paweli, Kaczmarka, Chałasa czy powrotu Pieczary. Chyba więc nie wyszłoby tak najgorzej 🙂

 1. Przepraszam, że zauważę, ale atmosfera się podgrzewa. Rozstrząsanie kto, gdzie i kiedy, czy pasuje, czy nie, sprawdzi się bądź nie.
  Przecież mamy walczyć o utrzymanie, a nastroje jakbyśmy fasowali linie na awans.
  Gdy Olo pisał, że będziemy się jeszcze o niego bili to tylko kurtuazyjnie stukaliście się w czoło. 🙂 Ja zdania nie zmieniam 🙂

  1. Po transferze Pieczary i Demjana też uwierzyłem w awans, przynajmniej do pierwszej straty punktów.

  2. To, że mamy walczyć o utrzymanie czy górną połowę tabeli nie znaczy, że mamy wydawać bezsensownie pieniądze i nie próbować tanim kosztem zbudować mocnego zespołu na przyszłość. Dlatego roztrząsanie czy ktoś pasuje i czy się sprawdzi 🙂

  3. Trener Chrobak jest osobą ambitną i nie przyszedł do Polonii, aby tkwić w odmętach czwartej ligi. Nasi piłkarze też mają swoje ambicje. Tak więc na pewno chcą się pokazać. Straty oczywiście są duże, ale do odrobienia. Do Widzewa tylko i aż 8 punktów. Z tego o słyszałem Smuda zacznie przygotowywać się z Widzewem dopiero na koniec stycznia podczas gdy inni będą już w treningu od trzech tygodni. Po pierwszych pięciu kolejkach będzie wiadomo o co gramy my i inni.
   Jeśli się uda to trener Chrobak stanie się legendą i będzie na to w pełni zasługiwał. Personalnie ma na to wystarczający materiał.

 2. KSP_na_Zawsze ma rację. Budujemy zespół na awans za rok, teraz szanse są minimalne. Nawet nasz trener woli puścić „ten Widzew, niech nam nie przeszkadzają”. Oczywiście, jeżeli wygramy pierwsze dwa mecze (a gramy z Huraganem i Ursusem) pojawi się szansa ale i presja, nacisk kibiców itp. Szukajmy piłkarzy z głową, a przede wszystkim kasy.

  1. „Poza tym naprawdę zastanawia mnie też wasz optymizm. Coś będziemy budować, coś ogrywać i za rok. k…. za jaki rok. Jak ledwie wiążą koniec z końcem teraz to skąd niby wezmą $ na awans za rok ? Kto w to będzie wrzucał jak tam to towarzystwo to się zebrało na grunty ?

   PS: I aby było jasne. Nie na grunty po to aby stadion piłkarski był tam oczkiem w głowie.”
   Dobry cytat z CKFa z forum… Lepszy byłby tu spokój.

Dodaj komentarz