Worach rozwiązał umowę z Polonią

Wczoraj umowę z „Czarnymi Koszulami” rozwiązał Karol Worach. Wychowanek Polonii ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do Mszczonowianki Mszczonów. 

Karol Worach
Karol Worach

Worach w seniorskiej piłce reprezentował barwy Polonii od 2015 roku. Po powrocie z Mazura Karczew wraz z zespołem wywalczył awans do II ligi. Stoper rozegrał wtedy 17 spotkań. W drugiej lidze grał rzadziej. Na koniec sezonu mógł pochwalić się 10 meczami. W tym sezonie zdobył bramkę w domowym meczu z Olimpią Elbląg (1:1). To trafienie uratowało drużynie tamtego wieczoru punkt. Po spadku szybko podjęto decyzję o jego odejściu. Przed Mszczonowem zaliczył jednak pierwsze 45 minut pucharowego meczu z Sokołem Ostróda (0:2).

Na razie nie wiadomo gdzie Worach będzie grał wiosną. – Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, działaczom i całemu środowisku polonijnemu za tych kilka bardzo ciekawych lat i sporo emocji i pięknych chwil. Mam nadzieje, że jeszcze zagram kiedyś dla Was przy K6 – powiedział dla „DS”. Życzymy powodzenia!

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Worach rozwiązał umowę z Polonią

Dodaj komentarz