Ostatnie 650 biletów na Widzew! Kasy od 12:00!

Za kilka godzin czeka nas długo oczekiwany mecz z Widzewem Łódź. Kto nie ma jeszcze biletu ma szanse go kupić od godziny 12.00. Zostało ok. 650 biletów, z czego 350 na „Kamienną”!  Poniżej reszta informacji kibicowskich: 

WSZYSCY na trybunach widzimy się najpóźniej o godzinie 16:30. Przychodzimy ubrani na czarno, każdy zabiera ze sobą szalik.

Po wejściu na trybunę „Kamienną”, *obowiązkowo* każdy kupuje cegiełkę w cenie 10 zł (jedna z nich stanowi oprawę na całą „Kamienną”, drugą dostajecie przy puszce)

*obowiązkowo – kto się uprze, że nie chce pomóc, nie będzie do tego zmuszany. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie takich przypadków.

Do oprawy zabrakło 2300 zł, do tego koszt cegiełek (specjalnej oprawy dla całej „Kamiennej”) co daje ponad 6000 zł na minusie. Wierzymy, że nas wspomożecie i nie zostawicie z bardzo dużym minusem na koncie. My dzięki staraniom wynegocjowaliśmy dla Was m.in. niższe ceny biletów. W JEDNOŚCI SIŁA!

Doping:

Na meczu będzie profesjonalne nagłośnienie na całą „Kamienną”, nie ma żadnego zarzucania z tłumu, WSZYSTKO wychodzi od osób prowadzących doping. Kto się zdecydował przyjść na „Kamienną”, daje z siebie 1911% nie ma żadnego lansowania czy gadania podczas dopingu.

Oprawy:

Przygotowanych jest kilka opraw, słuchajcie uważnie gniazdowych oraz ultrasowi.

Ku chwale Polonii!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz