Konferencja i wywiady po meczu z Sokołem

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej trenerów oraz wywiadów po meczu Polonii z Sokołem Aleksandrów Łódzki. 

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Konferencja i wywiady po meczu z Sokołem

  1. Kwiku poważnie? Pieczara zamykający usta krytykom? Przypomnę może, że on jest napastnikiem. Póki co w ŁKSie zagrał 366 minut łącznie, w 5 spotkaniach i strzelił w nich 0 bramek. Jak dla mnie to tylko potwierdza to co o nim między innymi ja pisałem.

    1. Zupełnie nie mogę się zgodzić. Po pierwsze Ujek grał zdecydowanie niżej niż Pieczara, mieli więc różne zadania boiskowego. Po drugie Pieczara miał strzelać i stanowić zagrożenie, a Ujek rozgrywać, kontrolować tempo i uspoprawdziwe.Dlatego Ujek się sprawdził, Pieczara nie.

      Zresztą nie bez powodu ŁKS ściągnąl w ostatnich dnia Rafała Kujawę. Wiadomo, że do składu za Rodionowa nie wskoczy, czyli szykują go za Pieczarę. Chyba więc te pochwały nie do końca prawdziwe.

  2. Pieczara jest tak samo mało efektywny w ŁKS-ie, jak był u nas w drugiej lidze. Dla mnie to jeden z autorów spadku do III ligi. A gdy sobie przypominam, jak się jeszcze czerwiec nie skończył, a on już czmychnął do Łodzi to mnie sympatia dla tego piłkarza odeszła.

Dodaj komentarz