Były napastnik „Czarnych Koszul” Daniel Gołębiewski po dłuższej nieobecności w mediach odnalazł się w Łodzi. „Dyzio” przez pół roku gry w II-ligowej Polonii zaliczył 12 występów, w których zdobył 3 gole.

Daniel Gołębiewski

Daniel Gołębiewski

Po spadku i reorganizacji klubu piłkarz zdecydował się rozwiązać kontrakt. Szukał szczęścia w I-ligowych Wigrach Suwałki i Ruchu Chorzów oraz jednym z klubów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ostatnim miejscem, gdzie udało się nam zlokalizować Gołębiewskiego jest łódzki Widzew. Strona klubu z Łodzi przypomina w informacji prasowej historię znajomości napastnika z obecnym trenerem zespołu Franciszkiem Smudą.

Co ciekawe, w 2010 roku Gołębiewski awaryjnie, na skutek kontuzji jednego z zawodników, otrzymał powołanie do kadry narodowej na towarzyski mecz z Kamerunem. W samym spotkaniu nie wystąpił, ale warto nadmienić, że selekcjonerem kadry był wówczas Franciszek Smuda. Doświadczony szkoleniowiec zna więc na pewno atuty i charakterystykę napastnika, który w środę rozpoczął pod jego okiem treningi w Widzewie – czytamy na widzew.com.

Źródło: własne / widzew.com