Zmiana rady, zarząd trwa nadal…

Dziś odbyło się nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki. Podczas zebrania akcjonariatu ustalono, że Polonia Warszawa musi trwać nadal.  

Większość zgromadzonych podjęła decyzję o podwyższeniu kapitału zakładowego. Zostanie wyemitowana kolejna seria akcji na kwotę 1,4 mln zł.

Podczas zgromadzenia doszło do zmiany przedstawicieli rady nadzorczej. Nowymi reprezentantami organu kontrolnego zostali: Marek Czarnota, Jan Mier-Jędrzejowicz i Lucjan Siwczyk. Skład siedmioosobowej rady uzupełniają przedstawiciele stowarzyszeń: SKSPW (Andrzej Bogucki i Grzegorz Popielarz) i K6 (Piotr Kubiaczyk). Ostanie miejsce przypadnie członkowi K6-tki. Zmianie nie ulegnie natomiast zarząd spółki reprezentowany obecnie przez Janusza Kopcia (prezes) oraz Stanisława Michrowskiego i Romana Fedorczuka.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

15 thoughts on “Zmiana rady, zarząd trwa nadal…

 1. Witam,

  ja sugeruje zatrudnić osobę pokroju Majdana i stworzyc na nowo dział marketingu. jaki majdan był taki był ale za jego „rządów” byli sponsorzy może nie kolosy biznesu ale wystarczało.
  Zmiany w radzxie ok ale pamiętajmy że od tego sponsorów dodatkowych (czy jakichkolwiek) nie będzie. Skoro jednak Pan Popelarz trwa to może wreszcie wyciągnie te 3 firmy ze swojego kapelusza? najwyższa opora Panie radny 🙂

  1. jeny kolejny… ile jeszcze osób będzie powtarzać te same bzdury bez dokładnego zapoznania się z tym co napisał w oświadczeniu Popielarz?? :/
   to chyba logiczne, że dopóki władze nad klubem mają ludzie popierający Engela to nikt z drugiego obozu nie da im kolejnej kasy na rozwalenie… pomijając już fakt że sam osobiście średnio wierze w te 3 firmy Popielarza

 2. Może jestem naiwny, ale łączę pewne nadzieje z osobistym udziałem w RN Lucjana Siwczyka. Wydaje się, że jest to uczciwy człowiek, a równocześnie twardo stąpający po ziemi biznesmen. Jeśli włożył parę swoich złotych w Polonię, to pewnie by chciał widzieć tego sens. No i z tego co wiem, nie ma on nic wspólnego z branżą deweloperską.

 3. Luk,

  A co tak naprawdę stoi na przeszkodzie by Pan Popielarz jeśli nie chce wchodzić z pieniędzmi bo jak mówisz ludzie Engelów żądzą udowodnił że ma te 3 firmy o których przypomne trąbi od meczu z Rakowem? Engel przez 2 lata miał sponsora głównego alem tylko w swoich snach a Popielarz??? Taki sam jak na razie jak Engel.

  Więcej pokory i więcej dowodów mniej gadania!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Woj79 jakiego sponsora głównego miał Engel? W pierwszym roku sponsorem Polonii przez pół roku było Etoto i premia od Pana Siwczyka. W drugim budżet składał się z emisji akcji?
   W Polonię nie chcieli ludzie inwestować przez osobę byłego prezesa. Nie wiem dlaczego, ale kilka osób osobiście mi to powiedziało, że nie zainwestują w taki układ.
   Też mam poniekąd nadzieję, że pan Lucjan pomoże to ogarnąć. Z tego co słyszałem akcje zostaną objęte, ale tu trzeba sponsorów, a nie kolejnego pompowania kapitału zakładowego.

 4. Kwikster

  Jak pisałem sponsor był ale tylko Engel o nim wiedział – czytaj wymyślony w głowie mu siedział a ten stary paralityk wszystkim wmawiał że jest.

  Też się zgadzam że kolejne akcje to tylko na chwilę bo nam jest potrzebny SPONSOR!!! NIE NA DZIS ALE NA WCZORAJ!!!

  1. Woj79… tym sposobem, to było kilku sponsorów – nie tylko ode Engela… Nie chciał tego miejsca na koszulce dać nikomu poza mistycznym inwestorem, który summa summarum nie będzie tu budował.

 5. KMICIC jeśli jeszcze raz napiszesz coś złego na temat Łodzi to chętnie się z tobą spotkam w celu wyjaśnienia Ci, że robisz bardzo źle. Obraziłeś mnie (bo mieszkam w Łodzi 20 lat) i tych co namawiałem i namawiam na kibicowanie Polonii Warszawa.

  1. A po co och namawiasz do kibicowania nam???? W Łodzi mają ŁKS i Żydzew. To tak jakby mnie ktoś namawiał, by kibicować łódzkiemu klubowi. Jestem z WAW i kibicuję klubowi z mego miasta. Poza tym Łódź jest nam totalnie nieprzychylna. Mam sentyment do ŁKS-u, ale to za dawne czasy wielkiej przyjaźni. To było dawno. Teraz to są wściekłe psy, które zresztą bardziej patrzą w kierunku Ł3.

  2. Grony szacunek dla Ciebie za słowa, które napisałeś. Goszczą na tym forum czasami goście niedorozwinięci mentalnie i umysłowo, czego klasycznym przykładem jest zarówno Kmicic, jak i rafgrun (zabudowy szklane), który sam chyba nie wie o czym pisze, a określając Widzew żydzewem sam się postawił w szeregu kibolskich debilów. Nie zwracaj uwagi na takie zaczepki, nie są one godne uwagi. Ja ponad 40 lat temu byłem z przyjaciółmi w Łodzi, gdzie gościli nas Garus i Misiek z ŁKS-u, była też rewizyta w Warszawie. Ja znam początek historii tej naszej kilkunastoletniej przyjaźni, natomiast wymienieni powyżej nie mają o tym pojęcia, a ich opinie w tym temacie to tylko kłamstwa i konfabulacja. Pozdrawiam

  1. jak miasta daje hajs to gruntów już raczej nie da … Hanka ma co innego na głowie swoje już powiedziała na konferencji, ale gdyby gregory wysępił dodatkowe tyle by starczyło na porządną konkretną przebudowę Głównej i doprowadzenie jej do stanu by jakiś zewnętrzny biznes się chciał tu zatrzymać na chwile i dać na Polonię pieniądz to czemu nie.

Dodaj komentarz