Jutro drugi transfer, Ciechański w Świcie, a Baran w juniorach

Wedle uzyskanych informacji, jutro Polonia ma pozyskać drugiego zawodnika tego latem. Tym razem chodzi o obrońcę (prawdopodobnie lewego) – Piotra Maślankę, który urodził się 19.11.1990. Zawodnik w zeszłym sezonie występował w Ursusie Warszawa, w którym rozegrał 30 meczów i zaliczył 5 asyst.

Maślanka to wychowanek KS Piaseczno. Jest weteranem 3-ligowych boisk. Na tym poziomie rozegrał już 110 meczów. Do tego dorzucił 79 spotkań w II lidze. Piłkarz znany jest z bardzo dobrej kondycji, która pozwala mu biegać od pola karnego do pola karnego przez cały mecz.

Ostatecznie upadł też temat Daniela Ciechańskiego. Portal MazowieckiaPilka.pl poinformował, że napastnik został zawodnikiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Niedawno przekazywaliśmy Wam też informację o zainteresowaniu Polonii lewym obrońcą Widzewa – Patrykiem Baran. Zawodnik rozwiązał kontrakt z łódzką drużyną i według portalu Widzewiak.pl ma trafić do Polonii, ale do drużyny juniorskiej MKS-u.

Źródło: własne/pogongrodzisk.pl/90minut.pl/mazowieckapilka.pl/widzewiak.pl

Author: muchomor

3 thoughts on “Jutro drugi transfer, Ciechański w Świcie, a Baran w juniorach

  1. Wszystko fajnie ale czy my potrzebujemy obrońcę ? Wydawało się że ich jeszcze mamy. Ale ten piłkarz wygląda nieźle. Ursus to solidny III ligowiec (chyba tylko w ostatnim sezonie walczyli do końca o utrzymanie ale w przeciwieństwie do nas się utrzymali – w ostatniej kolejce).

Dodaj komentarz