Polonia wygrywa pierwszy sparing (aktualizacja)

W środę o 18:30 poloniści rozegrali trzeci sparing w tym okresie przygotowawczym. „Czarne Koszule” po raz pierwszy wygrały, pokonując 4:1 beniaminka III ligi – Vicotrię Sulejówek. O meczu, poza wynikiem, nie wiadomo nic więcej. Spotkanie utajniono ze względu na dużą liczbę testowanych zawodników.

Na nieoficjalnym fanpage’u Polonii (link) pojawił się skład naszej drużyny (u rywali wystąpiło 17 testowanych piłkarzy).

13 lipca 2017, Rembertów
Polonia Warszawa – MLKS Victoria Sulejówek 4:1
bramki: Daniel Ciechański, Patryk Zych, zawodnik testowany, Cezary Sauczek

Polonia: Mateusz Tobjasz (46. Jan Balawejder) – Marcin Bochenek (46. Jakub Popielarz), Rafał Zembrowski (46. Bazyli Kokot), Daniel Choroś (46. Karol Worach), Grzegorz Wojdyga (46. zawodnik testowany) – Michał Oświęcimka (46. zawodnik testowany), zawodnik testowany (46. zawodnik testowany), Mariusz Marczak (46. Mariusz Wierzbowski), Mateusz Małek (46. Patryk Zych) – Bartosz Wiśniewski (46. Cezary Sauczek), Marcin Kluska (46. Daniel Ciechański).

 

Źródło: FB Polonia Warszawa

Author: muchomor

14 thoughts on “Polonia wygrywa pierwszy sparing (aktualizacja)

 1. A tymczasem nasz rywal Widzew poległ w sparingu ze Zniczem 3-2, przy czym dwa swoje gole Widzew strzelił z karnych. Znicz w II połowie praktycznie grał swoimi młodzieżowcami. Info za 90minut.pl Nadal więc tego galaktycznego Widzewa się nie boję.

  1. Nie ma co się bać przed startem ligi. Ale Widzew jest faworytem a wyniki sparingów nie są miarodajne.

 2. Liga ta jest do ogrania jak tralalala – tylko trza chcieć grać w piłkę a nie w siłkę i jakieś dziwne taktyki z kosmosu tiki taki itd – Jeśli treneiro to pozbiera i będzie w szatni atmosfera „bandy świrów” to się okaże że tym składem wejdziemy do I ligi i dopiero przed ekstraklasą będzie trzeba wzmocnień galaktycznych – bo 3 i 2 liga to jest wiecie co tak naprawdę 😉

 3. Na mój nos administrująca forum Wielka Polonia liżąc rany po tym kiedy okazało się, że zagramy w 3 a nie w B klasie, zamknęła forum żeby utrudnić akcję sprzedaży przez klub karnetów. Taka moja teoria spiskowa 😀

 4. To już wiemy kim był jeden z testowanych http://www.dzienniklodzki.pl/sport/pilka-nozna/rts-widzew-lodz/a/bartlomiej-gromek-blisko-polonii-warszawa,12266739/

  Cieszy fakt, że szukamy wśród chłopaków wychowanych tutaj. Zastanawia, że to lewy obrońca, czyżby rezygnacja z Janka Matera? Największy minus, że Widzew chce go jedynie wypożyczyć, bo wciąż pokłada w nim nadzieje. Jeśli ma to być ogrywanie piłkarza Widzewiakom to już wolałbym postawić na Matera.

  Drugim z testowanych był na pewno Bella, poznałem po zdjęciach. Dwóch innych piłkarzy niestety jeszcze nie rozgryzłem.

  Pytanie do redakcji: Popielarz to w końcu Jakub czy Mateusz? Z Widzewem grał Mateusz z Sulejówkiem Jakub. A może to 2 różnych piłkarzy?

  Co do reszty potencjalnych wzmocnień martwi cisza odnośnie Jaronia i Strzałkowskiego. Z ciekawszych piłkarzy wychowanych na Polonii to po świetnym sezonie w Ciechanowie Konrad Cichowski jest wolnym zawodnikiem, myślę że warto się nim zainteresować. Raków Częstochowa też zrezygnował z usług Filipa Kowalczyka, więc jeśli nie miałby oferty z II ligi może warto i z nim się pogodzić?

Dodaj komentarz