Dzień Otwarty nowej akademii Polonii

Władze klubu przed rozpoczęciem meczu Polonia – Gryf Wejherowo zapraszają na „Dzień Otwarty Akademii”. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu niusa i na stronie oficjalnej klubu.

Jerzy Engel
Jerzy Engel (fot. Tadeusz Robaszyński Janiec)

Przyjdź i zapisz swoje dziecko do Akademii Polonii Warszawa!

Już 2 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty podczas którego będzie można zapisać się na treningi, a także poznać naszych trenerów.

Zachęcamy, by każde dziecko zabrało ze sobą strój, bo już od 13 rozpocznie się mini trening na głównym boisku Stadionu Polonii!

Na Dzień Otwarty zapraszamy chłopców w wieku od 6 do 8 lat.

Po juniorskich rozgrywkach, zapraszamy wszystkich chętnych na Sektor Rodzinny, skąd od godziny 15 będą mogli obejrzeć mecz pierwszej drużyny Polonii Warszawa z Gryfem Wejherowo.

Ponadto, dzieci będą miały możliwość uczestniczyć w oprawie meczowej, a także bawić się w Strefie Małego Kibica organizowanej przez ośrodek Kibice Razem pod okiem opiekunów, gdzie czekają na nich liczne atrakcje: mini zabawy sportowe, gry planszowe i rysowanie.

Plan:

  • 12:00 zapisy – (przed wejściem do budynku głównego)
  • 13:00 trening – (na boisku głównym)
  • 14:00 strefa zabaw – (na terenie stadionu – na powietrzu)
  • 15:00 mecz Polonia – Gryf Wejherowo – (miejsca na sektorze rodzinnym, możliwość uczestnictwa w oprawie meczu)
  • 15:45 przerwa meczu
  • 16:00 mecz Polonia – Gryf Wejherowo – (druga połowa meczu, nadal czynna strefa zabaw dla dzieci)
  • 17:00 zakończenie imprezy – (dzieci które zapiszą się do Akademii otrzymają terminarz treningów oraz wejściówki dla rodziców na mecze Polonii Warszawa)

Więcej info niebawem w zakładce Akademia na www.kspolonia.pl [link tutaj]

Źródło: Polonia Warszawa S.A.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz