Transmisja z meczu z GKS-em Bełchatów

Transmisja na żywo meczu PGE GKS Bełchatów – Polonia Warszawa. Początek w sobotę 25.03.2016 o godz. 16:50. Cena 10 zł. Szczegóły w środku newsa. 

Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już nasze transmisje PPV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto. Po zaksięgowaniu wpłaty następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny! Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl).

Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem aby nie spóźnić się na transmisję. Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM!), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv.

Źródło: slaskie.tv

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Transmisja z meczu z GKS-em Bełchatów

  1. Mam pytanie czy cały mecz będzie można oglądnąć w sobotę wieczorem gdzieś w internecie, nawet za opłatą? Nie wiem jak to odbywało się do tej pory a nieświadomy wyniku chciałbym go kilka godzin później zobaczyć.

    1. Na kanale YT telewizji widzę nagranie ze Stalowej Woli. Wątpię jednak, żeby dało się to od razu zobaczyć. Jeśli robią to przez YT to bufor będzie potrzebował trochę czasu na przerobienie filmu do formatów YT. Nastaw się na męczarnie na żywo, ewentualnie na niedzielę.

    2. Mecz ze Stalą wrzucili tego samego dnia, nie wiadomo tylko, o której godzinie. Poza tym był on 14:00, więc faktycznie raczej spodziewałbym się niedzieli; ewentualnie późny wieczór w sobotę.

  2. Ok, dzięki wielkie za odpowiedzi. Na żywo niestety nie będę miał jak oglądnąć. Długo się zastanawiałem ale jednak uroczystość rodzinna wygrała…Będę czekał na jakąś retransmisję, pozdrawiam!

Dodaj komentarz