Tarnowski odmówił Polonii!

Polonia Warszawa od początku okienka transferowego nie próżnuje. Sztab szkoleniowy tuż po zakontraktowaniu Daniela Gołębiewskiego zapowiedział przy aprobacie prezesa Jerzego Engela angaż dwóch zawodników z I ligi. 

Paweł Tarnowski
Paweł Tarnowski (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Z naszych źródeł wynika, że „Czarne Koszule” kusiły byłego pomocnika naszego klubu Pawła Tarnowskiego. Tarnowski w najwyższej klasie rozgrywkowej zagrał 29 meczów, w których raz pokonywał bramkarza rywali. Warto podkreślić, że tą bramkę zdobył dla naszego klubu. „Taran” to strzelec ostatniego dla Polonii gola w Ekstraklasie (2 czerwca 2013 r. w meczu z Pogonią Szczecin).

Po rozstaniu z Polonią Tarnowski grał dla Dolcanu Ząbki i Podbeskidzia Bielsko-Biała. Kilka dni temu Radomianin rozwiązał kontrakt z klubem z I ligi. Niestety z naszych informacji wynika, że piłkarz odmówił Polonii i szuka szczęścia w innym miejscu.

Bardzo ciekawe info przyszło do nas z Pruszkowa. Rafał Zembrowski opuścił Znicz Pruszków. Czy „Czarne Koszule” spróbują dogadać się z byłym stoperem, który w naszym klubie spędził kilka lat okresu juniorskiego?

Źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Znicz Pruszków

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz