Brzeski wybrał Wisłę Puławy?

W tym okienku transferowym Igor Gołaszewski pozyskał z akademii MKS-u do pierwszego zespołu Cezarego Sauczka. Niedawno informowaliśmy także o drugim zawodniku, który mógłby wzmocnić II-ligową Polonię. 

Dawid Brzeski
Dawid Brzeski (fot. mkspolonia.com)

Poza wspomnianym Sauczkiem gdybało się o pozyskaniu Dawida Brzeskiego. Młody piłkarz był drugim strzelcem najstarszego rocznika, reprezentującego klub z Konwiktorskiej w Centralnej Lidze Juniorów.

Według naszych źródeł Brzeski zrezygnował z szansy reprezentowania seniorów swojego klubu. Nie zamierza również w tym sezonie grać w drużynie CLJ. Jeden z naszych fanów poinformował nas niedawno, że interesuje się nim I-ligowa Wisła Puławy.

W ramach potwierdzenia ostatnia bramka tego meczu sparingowego demonstruje umiejętności młodzieżowca:

Ciekawe czy w związku, z faktem ukrywania personaliów zawodnika w oficjalnych sprawozdaniach władze MKS-u wyciągną jakieś sankcje wobec Brzeskiego…

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Brzeski wybrał Wisłę Puławy?

 1. Niestety dzisiejsza młodzież to w większości wyżelowane gnojki bez jaj i kręgosłupa moralnego.
  Ciekawe jaki wpływ na te decyzje tych młodych ludzi ma MKS?
  Wygląda na to że Polonia nie może być pewna wsparcia ze strony graczy MKSu bo tam szwankuje praca z psychiką tych młodych ludzi. A może MKS ma to gdzieś …….liczy tylko na kase :/
  Ciekawe czy wyciągną w stosunku do Brzeskiego jakieś sankcje?

  1. Jakże celna uwaga.

   Paradoksalnie, decyzja Janiszewskiego nie przyniosła krzywdy Polonii. Być może, talent Chorosia marnowałby się na ławie, a Woracha w ogóle nie byłoby w drużynie.

   Życie bywa zawiłe…

 2. Akurat co do Janiszewskiego to bardzo się zdziwiłem że znicz go wziął, tak samo jak wcześniej dziwiła mnie jego regularna gra w pierwszym składzie, naszych obecnych obrońców wolę bez żadnych wątpliwości.

Dodaj komentarz