Łazuka nie jest już dyrektorem Polonii

Dziś klub poinformował, że w przyszłym sezonie w Polonii nie będzie pracował Adam Łazuka. Dyrektor operacyjny podziękował za pośrednictwem klubowego Facebooka kibicom. 

Adam Łazuka
Adam Łazuka (fot. Luk)

Chciałbym wszystkim Polonistom podziękować za współpracę i niezapomniany sezon 2015/16 w wykonaniu warszawskiej Polonii. Mimo rozlicznych przeciwności losu udało się zbudować fundamenty sportowe i organizacyjne naszego Klubu a awans zamknął usta wszystkim malkontentom – czytamy w komunikacie.

Rodzi się pytanie dlaczego? Wbrew licznym plotkom Łazuki nie zwolniono. – Z klubu odszedłem sam do innego projektu, który zaangażuje mnie w 120%. Z Polonii nie rezygnuję. Wracam tam gdzie zaczynałem, czyli na trybuny. Spotkacie mnie 30 lub 31 lipca na „Kamiennej” lub sektorze C trybuny głównej – powiedział DS były dyrektor operacyjny Polonii.

Za wkład pracy dla naszego klubu i wielokrotną pomoc dla nas, dziennikarzy nieoficjalnego portalu „Czarnych Koszul”, serdecznie dziękujemy i trzymamy za słowo! Będziemy szukać na trybunach!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz