Wywiady po meczu z Pilicą Białobrzegi [video]

Po zwycięskim meczu z Pilicą Białobrzegi zapytaliśmy trenera Igora Gołaszewskiego i wyróżniających się graczy Polonii o ocenę dzisiejszych zawodów.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Wywiady po meczu z Pilicą Białobrzegi [video]

    1. Czyli o czym z Panem piłkarzem można rozmawiać ? O makiaweliźmie i relacjach interpersonalnych ? Czy o powieszaniu efektu za pomocą synergii współdziałania wektorów indukcji elektromagnetycznej ?

  1. Panie trenerze bardzo fajnie że wygrywamy ale oglądać się tego za bardzo nie da można palpitacji jajec dostać na każdym meczu. Pana podejście trochę mi przypomina szkołę ” żeby mnie smażyli w smole nigdy nie powiem co się dzieje w szkole ” chwalicie zawodników a każdy widzi co oni grają zero zgrania chaos na boisku nikt nikomu nie wychodzi na wolne pole każdy patrzy jak zagrać do tyły, a Wierzbowski może jednak niech wchodzi na te ostatnie pół godziny jak przeciwnik się trochę wypsztyka wyjdzie to chyba na lepsze . Bramkarz Pilicy był bardzo słaby a nasi oddali może 5 strzałów przez cały mecz zamiast kitować z za pola karnego. No ale jak się nie ma siły kopnąć z 20 metrów celnie to trzeba wchodzić z piłką do bramki.

Dodaj komentarz