Słowem wyjaśnienia

Drodzy czytelnicy. Wracamy do Was po tygodniowym zamieszaniu, które wytworzyło się po publikacji naszych materiałów. Po długich rozmowach z reprezentantami klubu, kibiców oraz ludzi życzliwych zdecydowaliśmy się powrócić i nadal zapewniać Wam porcję świeżych wrażeń. 

Aby uniknąć niedomówień pokrótce wyjaśnię o co chodziło. Publikowane przez nas ostatnio materiały wywołały kontrowersje u pewnej grupy ludzi, która swoją postawą delikatnie mówiąc skłoniła nas do przemyślenia sensu naszych działań.

Przez 11 lat redakcja starała się w obiektywny sposób opisywać bieżące życie klubu i zapoznawać Was z tym co kochamy najbardziej. Możliwość nieskrępowanego działania motywowała nas do wysiłku. W momencie gdy ta możliwość była zagrożona musieliśmy podjąć pewne kroki by nasza marka nadal mogła cieszyć się zaufaniem.

Po serii rozmów i spotkań z władzami klubu oraz środowisk polonijnych doszliśmy do porozumienia, które pozwala nam mieć nadzieję, że autonomia naszego serwisu nie będzie kwestionowana i nadal będziemy mogli spokojnie dostarczać Wam informacji dotyczących „Czarnych Koszul”. Działamy dalej ku chwale naszej Polonii!

Ps. Mamy nadzieję, że zdążyliście się choć troszkę stęsknić za DS 😉

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Słowem wyjaśnienia

  1. jestem od „DS” uzależniony… leczę się, ale prowadzący specjalista orzekł, że taki post to za dużo dla mego organizmu. „NIE RÓBTA TEGO WIĘCEJ”. Co Was nie osłabi to Was wzmocni… POZDRAWIAM

    1. Panie kolego detox nie pomógł, czyli to choroba śmiertelna. Zostaniesz z nami do końca swojego lub naszego 😛

    1. Tomasz ja nie staram się o dramatyzm 😛 Bez przesady 😛 Za to ty powinieneś wreszcie po 2 latach siedzenia w lesie odwiedzić stadion i przestać narzekać na coś czego nie widziałeś na oczy 🙂

  2. Kwiksterku wybacz OLEmu bo nie zna kulisów-(chyba,że zna tak dobrze jak to oni prowadzili stronkę i otrzymali hasła do niej)-prowadź to nadal. Wprawdzie się mało udzielam w komentarzach ale czytam wszystko.Uczucia moje i rówieśników z mojej półki się nie zmieniły. Tak trzymaj.

    1. Tomek to coś nowego 😛 Zwykle z bólem dupy przychodzisz 😉 Na całe szczęście zbiórka poszła w redakcji i mamy coś dla ciebie po meczu:

Dodaj komentarz