Słowem wyjaśnienia

Drodzy czytelnicy. Wracamy do Was po tygodniowym zamieszaniu, które wytworzyło się po publikacji naszych materiałów. Po długich rozmowach z reprezentantami klubu, kibiców oraz ludzi życzliwych zdecydowaliśmy się powrócić i nadal zapewniać Wam porcję świeżych wrażeń. 

Aby uniknąć niedomówień pokrótce wyjaśnię o co chodziło. Publikowane przez nas ostatnio materiały wywołały kontrowersje u pewnej grupy ludzi, która swoją postawą delikatnie mówiąc skłoniła nas do przemyślenia sensu naszych działań.

Przez 11 lat redakcja starała się w obiektywny sposób opisywać bieżące życie klubu i zapoznawać Was z tym co kochamy najbardziej. Możliwość nieskrępowanego działania motywowała nas do wysiłku. W momencie gdy ta możliwość była zagrożona musieliśmy podjąć pewne kroki by nasza marka nadal mogła cieszyć się zaufaniem.

Po serii rozmów i spotkań z władzami klubu oraz środowisk polonijnych doszliśmy do porozumienia, które pozwala nam mieć nadzieję, że autonomia naszego serwisu nie będzie kwestionowana i nadal będziemy mogli spokojnie dostarczać Wam informacji dotyczących „Czarnych Koszul”. Działamy dalej ku chwale naszej Polonii!

Ps. Mamy nadzieję, że zdążyliście się choć troszkę stęsknić za DS 😉

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Słowem wyjaśnienia

    1. Panie kolego detox nie pomógł, czyli to choroba śmiertelna. Zostaniesz z nami do końca swojego lub naszego 😛

    1. Tomasz ja nie staram się o dramatyzm 😛 Bez przesady 😛 Za to ty powinieneś wreszcie po 2 latach siedzenia w lesie odwiedzić stadion i przestać narzekać na coś czego nie widziałeś na oczy 🙂

  1. Kwiksterku wybacz OLEmu bo nie zna kulisów-(chyba,że zna tak dobrze jak to oni prowadzili stronkę i otrzymali hasła do niej)-prowadź to nadal. Wprawdzie się mało udzielam w komentarzach ale czytam wszystko.Uczucia moje i rówieśników z mojej półki się nie zmieniły. Tak trzymaj.

    1. Tomek to coś nowego 😛 Zwykle z bólem dupy przychodzisz 😉 Na całe szczęście zbiórka poszła w redakcji i mamy coś dla ciebie po meczu:

Dodaj komentarz