Polonia sprawdzi Małka. Trwa zbiórka karmy!

Drugą jednostkę treningową poloniści odbyli u Jarosława Steca. Trener przygotowania fizycznego badał zawodników pod względem wydolnościowym. 

Jarosław Stec
Jarosław Stec (fot. Urlich)

– Już tylko badania szybkości pokazały, że startujemy z wyższego pułapu, niż miało to miejsce w lipcu – nie ukrywa zadowolenia fizjoterapeuta. – Wskaźniki z pierwszych metrów są optymistyczne, a teraz będziemy pracowali już nad całością. W porównaniu do letnich przygotowań obecna baza wypadowa jest lepsza. To ważne, bo po przepracowaniu okresu przygotowawczego, wyniki – z założenia, mają i muszą być jeszcze lepsze – zdradził oficjalnemu medium szef kliniki SpOrtopedic.

Z naszych informacji wynika, że w zajęciach wzięli udział Maciej Wierzbowski (młodzieżowiec z „Białych Orłów”) oraz zawodnik CLJ Mateusz Małek. Ze stron MKS-u wynika, że młody piłkarz rocznika 1997/98 może występować jako pomocnik lub obrońca.

W tym miejscu zapraszamy na nową stronę Akademii – www.mkspolonia.com, która wygląda bardzo sympatycznie.

Poloniści u trenera Steca do końca stycznia będą się meldować trzy razy w tygodniu, później tylko dwa razy w tygodniu.

Ultras Enigma podał stan zbiórki na 12 stycznia! Na tę chwilę zebraliśmy 200 kilogramów karmy. Do osiągnięcia celu potrzebujemy jeszcze 800 kg.

Karmy, koce, kojce możecie przynosić do:

  • „Czarnej Koszuli” codziennie w godzinach 10-20
  • lub poniedziałek-czwartek w godzinach 15-19 do Kibice Razem.

Możliwe również wpłaty na konto: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363. Za wpłacone pieniądze zakupimy karmę.

Zbigniew Obłuski
Zbigniew Obłuski (fot. Robe)

Na „oficjałce” z Polonią pożegnał się Zbigniew Obłuski. Dyrektor sportowy Jerzy Engel jr w ramach wyliczanki co nie zagrało z napastnikiem, który najprawdopodobniej wiosną zagra w Pilicy Białobrzegi wymienił słabe radzenie sobie z presją oraz to, że nie umiał wygrać rywalizacji o miejsce w ataku „Czarnych Koszul”.

Obłuski do katalogu Engela jr dodaje problemy osobiste: – Na podjęcie, na pewno trudnej decyzji zaważyła również moja obecna sytuacja, niemniej są to prywatne problemy, o których nie zamierzam rozmawiać – zdradza w rozmowie z klubowym medium.

Źródło: własne / KSP / Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz