Polonia rozwiązała kontrakt ze Zbigniewem Obłuskim

Według naszych źródeł „Czarne Koszule” rozwiązały kontrakt ze Zbigniewem Obłuskim. Informację potwierdza oficjalny serwis Pilicy Białobrzegi.

Zbigniew Obłuski (fot. Robe)
Zbigniew Obłuski (fot. Robe)

Nasz najskuteczniejszy, obok Krystiana Pieczary, na jesieni strzelec, trenował w czwartek 7 stycznia ze swoim byłym zespołem Pilicą Białobrzegi. Informację tą potwierdziły oficjalna strona Pilicy oraz portal Mazowiecka Piłka.

Zbyszek dołączył do „Czarnych Koszul” przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Wejście do drużyny miał bardzo obiecujące. Już w trzeciej kolejce popisał się hat-trickiem w meczu z Wartą Działoszyn. W kolejnych spotkaniach strzelił jeszcze 3 bramki. W drugiej części rundy jesiennej stracił miejsce w podstawowym składzie na rzecz Pieczary. W barwach Polonii rozegrał w sumie 16 spotkań.

Źródło: własne / pilica.bialobrzegi.pl / mazowieckapilka.pl

Author: Luk

13 thoughts on “Polonia rozwiązała kontrakt ze Zbigniewem Obłuskim

 1. To dobra wiadomość. Przypominam sobie, jak z Tomaszowem bodaj w 20 minucie mógł podwyższyć na 2-0, a huknął obok bramki. Byłoby wtedy po meczu, a dziś w tabeli wyglądałoby inaczej. W sumie trafiał w czterech na szesnaście meczów. Jak na napastnika to słabo. W wywiadzie u Kwika powiedział, że gdy w Pilicy tyle goli nastrzelał to ważył coś prawie setkę. To niech się tam odbudowuje i przybiera objętościowo. Moim zdaniem blokował etat i miejsce dla więcej dającego zespołowi zawodnika.

 2. Zgadzam się, myślę że to świadczy o tym ze szykują kogoś na jego miejsce, Obluski umiejętności ma ale w ostatecznym rozrachunku rozczarował. Jego zdjęcie z szalikiem cwelki też nie sprawi że będę za nim tęsknił. Prostując, strzelał bramki w trzech spotkaniach, a nie w czterech.

 3. do kSp itd- jeszcze wielu rozczaruje w ostatecznym rozrachunku. Zapomniałeś, że wchodził z ławki czyżby inni byli lepsi (nie sądzę). A na temat Cwelki to się nie wychylaj bo mogę Ci tak prywatnie wymienić z 15 zawodników którzy jako ŻACY, ORLIKI czy nawet JUNIORZY bywali na różnych testach w cwelce i sympatyzowali za nią i tą będąc naszymi wychowankami. Czy za głupie błędy młodości chcesz ich karać do końca ich dni?(a czy Ty nie zmieniasz opcji politycznych od tego jak zawieje wiatr, który Ci pasuje?) BO JA NIE WIERZĘ, ŻE NIE. A tak a propos co to jest za nick pomimo,że masz literki KSP na początku mogę Ci podpowiedzieć np.dalej inicjały Wojciechowskiego czy Króla. Co Ty na to? -Jeszcze do OLO czyli jak nie trafił z Tomaszowem to jest BE?-a przecież gra cała kapela, która swoją grą rozczarowuje. Jakoś nic o nich nie wspominasz. PANOWIE LUZ i OBIEKTYWIZM. A przede wszystkim nie nakręcajmy się przed sezonem. I nie dziwcie się, że gdzieś zaczął trenować-a co miał leżeć na bocznym(które miało być rok temu przesunięte i powiększone do przynajmniej minimum norm) czy gdzieś zacząć swoje zajęcia treningowe przed sezonem bez względu dokąd pójdzie. Zawodnik ma być przygotowany do sezonu i to wszystko w tym temacie-NIE UKŁADAJCIE IM PRZYSZŁOŚCI tylko pomyślcie o POLONII i o dopingu na niej. Miało być tylu kibiców a ILU BYŁO? Pozdro.

  1. Oczywiście, że gra cała kapela, ale o finalnym wyniku decydują niuanse. Takie właśnie, jak w meczu z Tomaszowem. Facet się u nas nie sprawdził i ma wolną rękę do kontynuowania swej przygody z piłką gdzieś indziej. W końcu boisk choćby na Mazowszu jest bez liku. Dla mnie bez żalu. Nie może być tak, że na szpicy stoi zawodnik mający problemy z trafianiem do siatki. Zwolni miejsce dla kogoś innego, oby lepszego. Będzie to też sygnał dla innych – zapieprzamy, albo będziemy kolejnymi. Margines błędów jesienią został już wyczerpany. Mamy 10 punktów straty do lidera i taki Obłuski nie gwarantuje jej odrobienia.
   Dla mnie ważne są inne kwestie – kto następny ? I kto w ich miejsce ? Ich prywatne sympatie dla mnie mają drugorzędne znaczenie.

  2. Napisałem o Obluskim ponieważ to o nim jest ten post. Co do wchodzenia z ławki to tak, uważam że Pieczara bez wątpienia był lepszy. Apropos zdjęcia to miałem na myśli konkretnie to że Obluski nie miał choć tyle przyzwoitości żeby usunąć to zdjęcie po tym jak został piłkarzem Polonii.
   Ps. Jeśli jesteś w stanie znaleźć w moim nicku inicjały Wojciechowskiego albo króla to chętnie to zobaczę.

 4. Nie pisałem, że literki z inicjałów są w Twoim NICK-u (czytaj dokładnie i bez emocji) tylko tak samo możesz je zamieścić jak te które masz bo BOSS z ang. to szef. Nie sądzę, żebyś był szefem na KSP ale tego Ci życzę. A odnośnie zdjęcia Obłuskiego to niby w jaki sposób miał go usunąć z gazety (FAKT-u) w której to umieścił Bratkowski i zagotował cały zarząd? Dalej się nie będę wypowiadał w tym temacie życzyłbym sobie i kapeli aby następni byli b.dobrzy.

  1. Wstyd ? Za stwierdzenie faktu ? Pan Obłuski nie gwarantował odpowiedniej zdobyczy bramkowej i zapewne z tego tytułu zrobił miejsce dla innego gracza, który w oczach zarządu będzie tę zdobycz gwarantował.
   Patrz na to, jak na biznes. Etat kosztuje – więc ma dawać odpowiedni zwrot z kapitału dla tych, którzy wykładają pieniądze. Nasze sympatie bądź antypatie nie mają żadnego znaczenia.
   Jeszcze inaczej – ilu sympatycznych graczy pomieści Polonia ? Kto za to zapłaci ? Jak mieć się to będzie do wymaganego wyniku sportowego, czyli awansu ?
   Tak, czy siak – Panie Zbigniewie powodzenia w dalszej karierze i do zobaczenia w maju na naszym stadionie.

 5. Nie wiem czy to dobry pomysł zwolnić gościa który razem z Pieczarką jest w czubie naszych najlepszych strzelców.Czy 19-to letni małolat będzie lepszy ?
  Powodzenia,panie Zbyszku i szacun za strzelone bramki.

Dodaj komentarz