Zasada bliski Sokoła?

Portal „Łódzki Futbol” donosi, że od 9 stycznia treningi z liderem III ligi łódzko-mazowieckiej Sokołem Aleksandrów rozpoczyna były gracz Polonii Mariusz Zasada. 

Mariusz Zasada
Mariusz Zasada

Pomocnik, który ostatnio reprezentował barwy I-ligowej Miedzi Legnica, był wymieniany jako potencjalne wzmocnienie „Czarnych Koszul”. Zasada obserwował Polonię podczas jej jesiennego meczu z Łódzkim Klubem Sportowym (2:1).

Jak widać dla pochodzącego z Łodzi lepszym rozwiązaniem okazało się spróbowanie swoich sił w oddalonym od „włókienniczego miasta” o niecałe 15 km, Aleksandrowie Łódzkim. Zespół lidera III ligi łódzko-mazowieckiej wzmacnia się przed rundą wiosenną. Niedawno klub, którego wychowankiem był Włodzimierz Smolarek wzmocnił doświadczony obrońca Michał Łabędzki. 

„Zasi” barwy naszego klubu reprezentował w latach 2006-10 (rozegrał w Ekstraklasie 40 spotkań).

Były pomocnik „Czarnych Koszul” Róbert Jež opuszcza Polskę. Słowak grał ostatnio w Górniku Zabrze. Na łamach „Sportu” zdradził przyczyny swojej decyzji. – Po ostatnim meczu z Lubinem spakowałem wszystkie rzeczy i opuściłem mieszkanie w Katowicach. Wiedziałem już, że Spartak mnie chce i na początku 2016 roku podpiszę w Trnavie kontrakt. Byłem poza domem 5 lat. To dużo, szczególnie wtedy, kiedy dzieci rosną i nie można w tym czasie z nimi być tak często, jakby się chciało. Dlatego byłem zdecydowany – mówi Ježi zdradza, że najmilej wspomina czas spędzony w Zabrzu.

Źródło: własne / Łódzki Futbol / Sport

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz