Truszkowski żegna się z Polonią!

Polonistom w ostatnim czasie nie wiodło się zbyt dobrze. Porażki z Lechią i Sokołem oraz remisy w spotkaniach przy Konwiktorskiej nie nastrajały optymizmem. Problem nie tkwił tylko w braku szczęścia. 

Atmosfera w szatni psuła się od dłuższego czasu. Nieśmiałe próby polegające na znalezieniu odpowiedzi znalazły swój finał dziś. Nasz kolega z pulpitu prasowego opublikował takiego tweeta:

Mariusz Truszkowski (fot. Robert)
Mariusz Truszkowski (fot. Robert)

Troszku podrążyliśmy temat i trafiliśmy. Z naszych źródeł okołoklubowych wynika, że chodzi o napastnika „Czarnych Koszul” Marcina Truszkowskiego. Popularny „Truszki” w Polonii zagrał 7 meczów, zwykle ustawiony jako pomocnik.

Informację o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron, potwierdził nam prezes Jerzy Engel.

Truszkowski jest drugim piłkarzem, który w trakcie tej rundy opuścił zespół z Konwiktorskiej. Wcześniej rozstano się z Hubertem Gołąbkiem. Marcinowi życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Truszkowski żegna się z Polonią!

  1. Nie wiem, wzmocnienie czy też osłabienie zespołu ? W zeszłym sezonie podstawowy gracz Siarki w II lidze, w dodatku strzelił dla nich 10 bramek. U nas nic nie pokazał poza jedną asystą i odblaskowymi butami do gry.
    Faktem jest, że w rundzie miał przerwę w grze z powodu kontuzji.
    W przegranym meczu z Aleksandrowem zagrał ostatnie pół godziny. Z Tomaszowem i Raciążem z kolei zagrał po godzinie, a z Kozienicami tylko końcówkę. Może ten brak stabilności w grze powodował jakieś niesnaski w szatni, a może …. Nic więcej nie wiemy.

    1. Te odblaskowe buty to chyba niedawno nabył (ja widziałem go w nich tylko w meczu z Lechią)? Jak dobrze pamiętam, na początku miał piękne, czarne, klasyczne korki

Dodaj komentarz