Muranów i Starówka po taniości wejdą na Oskara

Klub szykuje kolejną fajną atrakcję dla swoich sympatyków. Po słabszych wynikach, piątkowe spotkanie z Oskarem Przysucha mieszkańcy Muranowa i Starego Miasta mogą zobaczyć za 1 zł! 

Polonia 1:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki (fot. Robert)
Polonia 1:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki (fot. Robert)

Warunkiem jest okazanie dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania. Pierwszych 30 kibiców otrzyma gadżet niespodziankę.

Informujemy, że przed meczem z Oskarem kasy będą otwarte:

 • 07.10. (środa) w godzinach 15-19
 • 08.10. (czwartek) godz. 15-19
 • 09.10. (piątek) od godziny 14

Portal „Mazowiecka Piłka” nadal gani polonistów. – Czarne Koszule przegrały po raz drugi z rzędu. Podopieczni Igora Gołaszewskiego tym razem zostawili punkty w Aleksandrowie Łódzkim. Dziwią nie tylko słabe wyniki gwiazdorskiego składu, ale i brak ognia w silnej – przynajmniej na papierze – ofensywie.

Źródło: własne / Mazowiecka Piłka / kspolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

17 thoughts on “Muranów i Starówka po taniości wejdą na Oskara

 1. Spółka napisała w jednym z komentarzy na fanpage, że przy następnych meczach na K6 będą uwzględniane kolejne dzielnice. Wg mnie to dobra akcja, podobną w tym sezonie zorganizował Ruch i u nich bardzo się poprawiła frekwencja.

 2. Przepraszam, ale co jest fajnego w tej akcji? Kategoryzowanie kibiców na lepszych i gorszych? Tych bardziej uprzywilejowanych i mniej?

  Debilna decyzja w sytuacji gdy środowisko jest podzielone i duża część niechętna obecnym władzom. Każda taka głupia akcja przekreśla wyjście na miasto z bilbordami. Jeśli tak ma wyglądać marketing klubu i zachęcanie ludzi do przychodzenia to szkoda w ogóle coś robić, bo takie działania mogą tylko pogorszyć obecny stan.

 3. Zupełnie nieprzemyślana i niemądra niby „atrakcja”. Jest to po prostu dyskryminacja kibiców z innych dzielnic Warszawy. A poza tym mam pytanie o godziny rozgrywania meczów Polonii. Kto wpadł na pomysł przeprowadzania zawodów o godz. 20 ? Większość meczów w tej grupie rozgrywana jest ok. godz.15 i jest ok. Tylko Polonia, nie wiedzieć czemu, rozgrywa swoje mecze o 20.00. Jest to o tyle niemądre, że w ciągu dnia jest jeszcze w miarę ciepło i można wysiedzieć na stadionie te dwie godziny nie łapiąc przeziębienia i wrócić bez problemu do domu (nie wszyscy mają własne samochody). Już zaczyna się robić zimno, i za tydzień lub dwa, nie mówiąc o listopadzie czy grudniu, na mecze Polonii będą przychodziły tylko „morsy”. I kto tu dba o frekwencję na stadionie ?

 4. No to mnie nie będzie. Mieszkam Białołęce i pewnie jestem z tych gorszych kibiców. Tam podobnie jak moi rodzice się urodziłem i mieszkam. Jeśli chcemy – a może już,, chcecie,, zamykać się w getcie Muranowa i okolic, to kibiców nie przybędzie. Przykro mi, byliśmy na ostatnich dwóch – słabych -meczach, ale to nie jakość gry Polonii zadecyduje o mojej i mojego 11-letniego syna absencji. Nie o kasę chodzi, bo zawsze wrzucam na oprawę i na podopieczną w Zoo. Po prostu jest mi smutno i to taki mój protest.

  🙁

 5. Czy was już całkiem pos…ło? Nic się nie dzieje, źle – coś się dzieje źle! Mieszkam całe życie na Pradze i też mam się obrazić? Chodzę na Polonię już 45 lat, mój ojciec 75, syn 28 i takiej zmasowanej akcji marketingowej to nawet ja nie pamiętam! I dobrze, że Starówka i Muranów za 1zł, przyjdzie czas na inne dzielnice! A jak nie to co? obrazisz się na zawsze? K….a już mam dosyć tych obrażonych głosów. Wsiadaj jeden z drugim w pojazd i w piątek melduj się na K6. Dość tych przepychanek!!! WSZYSCY NA MECZ!!!!

  1. Ty to chyba się za mocno uderzyłeś w głowę, ale pogoda Ci szkodzi na myślenie. Ta zmasowana akcja wygląda póki co na robienie szumu i zero konkretów, więc trzeba to powiedzieć otwarcie. Pomysły typu Muranów i Śródmieście za 1 zł to skrajny debilizm i kategoryzowanie kibiców na lepszych i gorszych. Dlatego wielu z nich ma prawo się obrazić i jeśli to zrobi przyznam im rację.

   Jak się chce robić akcję dzielnicową to powinno to być zaplanowane od podstaw, tak by każda dzielnica była wyróżniona w innym terminie, ale wszystko podane do wiadomości od razu. A nie takie coś jak teraz, bo to zwykłe partactwo. Zresztą ostatnimi czasy na Polonię przychodzi coraz więcej przyjezdnych i co z nimi? Taka akcja niejako pokazuje, że ich tu nie chcemy, bo nie są z Warszawy.

   Od ręki wymyślam 10 lepszych akcji marketingowych typu: – bilet rodzinny w stałej cenie, po okazaniu stosownych dokumentów
   – zniżka 10% dla osób posiadające karnety
   – Zarejestruj w bazie nowego znajomego, a obaj kupicie bilety za połowę ceny (w przypadku przyprowadzenia większej ilości osób zniżka rośnie)
   – powrót do akcji kibic połączony z kulturalnym dopingiem
   – tańsze bilety z łksem dla osób będących na wszystkich meczach na K6 w tym sezonie.

   I można tak mnożyć akcje nie budząc kontrowersji i nie kategoryzując kibiców na lepszych i gorszych, ale trzeba chwilkę nad tym pomyśleć, zamiast robić cokolwiek, byle coś się działo.

  2. zniżka 10% na karniety dla osób posiadających kartkę kibica z Ekstraklasy*

   * tak to miało wyglądać

  3. KSP_na_Zawsze, przeczytaj raz jeszcze wpis muchomora, albo żeby było prościej to może ja tu powtórzę!!!! Wpuszczanie kibiców z wybranych dzielnic za 1zł nie jest w żaden sposób formą dyskryminowania innych, czy też podziału na lepszych i gorszych!! Na mecz z Oskarem za 1zł wchodzi Muranów i Starówka, na kolejne mecze oni zapłacą normalnie a za 1zł będą miały promocje kolejne dzielnice!!!!
   Przeczytajcie wszystko i zastanówcie się chwile nad tematem zanim zaczniecie rzucać błotem!!

   sf ma tu dużo racji!!!! już dawno nie mieliśmy tylu działań marketingowych na K6!! zamiast się cieszyć że coś się dzieje to Wy walicie fochy jak małe dzieci!!

  4. Napisane w komentarzu na facebooka jako próba ugaszenia pożaru, po nieprzemyślanej akcji z której wynikły konflikty? Dobrze, że ktoś spróbował naprawić błąd, szkoda że w tak głupi sposób zrażono część kibiców, nie nagłaśniając wcześniej że inne dzielnice też będą brane pod uwagę.

   i tylko o to tutaj chodzi – fajnie że coś się dzieję. Ale niech to się jeszcze dzieje z głową

 6. @ Bojkot1970
  skoro ten mecz musi być o 20.00 ze względu na trening reprezentacji to ok. Ale dlaczego dwa następne zaplanowane są na godz, 20 ?
  Polonia – LKS 23.10. godz. 20
  Polonia – Pogoń Grodzisk 4.11. godz 20

  1. 09.10. – piątek
   23.10. – piątek
   04.11. – środa

   W te dni tygodnia to chyba normalne że gramy o 20! ludzie przecież pracują, plus do tego korki w mieście. Ubierać się ciepło i nie marudzić!! Za starych dobrych czasów się stało na Kamieniu bez dachu w śniegu po kolana i przy -10 i nikt nie marudził!!

 7. KSP_na_Zawsze
  Właściwie to nie chce mi się z tobą polemizować na gruncie wiedzy o marketingu, szczególnie o reklamie. Mam tylko jedną uwagę postaraj się nie obrażać kogoś kogo nie znasz. Kultura tego wymaga, a starsi ludzie są na takie uwagi mocno wyczuleni. Szczególnie Emeryci ))))))

Dodaj komentarz