Polonia rozgromiła Oskara w sparingu

Poloniści dziś po południu zagrali w podwareckiej Sielance z zespołem Oskara Przysucha. Konfrontacja z III ligowcem miała pomóc sprawdzić sztabowi formę zawodników, którzy ostatnio grali mniej.  

Marcin Kluska (fot. Lugher)
Marcin Kluska (fot. Lugher)

Trenerzy „Czarnych Koszul” sprawdzili Jana Balawejdera (trzeci bramkarz), Karola Woracha i Michała Stasza (obrońcy) oraz Kacpra Roszaka-Kaszę (obrońca z rocznika ’97 z MKS-u) i Mateusza Jaroszewskiego (pomocnik). Dwie bramki strzelił Marcin Kluska. Fajnie, że przełamał się też napastnicy Zbigniew ObłuskiKrystian Pieczara Michał Zapaśnik.

W sobotę Polonia zagra o 19:00 z Energią Kozienice. Mecz z naszym dzisiejszym sparingpartnerem planowany jest na 9 października (godz. 20:00).

16.09.2015 – Sielanka
Oskar Przysucha – Polonia Warszawa 1:7 (0:2)
bramki: Marcin Kluska 27 i 60, Krystian Pieczara 36, Michał Zapaśnik 57,  Zbigniew Obłuski 65, Kacper Roszak-Kasza 75, Piotr Kosiorowski 90

Polonia: Jan Balawejder – Marcin Bochenek, Karol Worach, Piotr Augustyniak, Michał Stasz – Marcin Truszkowski, Aleksander Tomaszewski, Mateusz Jaroszewski, Sebastian Pindor, Marcin Kluska – Krystian Pieczara. Na zmiany wchodzili: Bartosz Wybraniec, Michał Zapaśnik i Zbigniew Obłuski (w 46 min.) oraz Kacper Roszak-Kasza i Piotr Kosiorowski (w 62 min.).

Źródło: własne / regiowyniki.pl

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

6 thoughts on “Polonia rozgromiła Oskara w sparingu

    1. Nie widziałem meczu, ale w Oskarze, w porównaniu do składu z ich ostatniego ligowego meczu, przeprowadzono 5 zmian. Generalnie nie przywiązywałbym aż tak dużej uwagi do tego sparingu, choć w ligowym meczu również może paść sporo bramek – Oskar ma zdecydowanie najgorszą defensywę – w 7 meczach stracili 22 bramki, druga najsłabsza drużyna 15.

Dodaj komentarz