Zapaśnik już zdrowy. Transmisja meczu ze Świtem.

Na stronie oficjalnej klubu pojawił się wywiad z napastnikiem „Czarnych Koszula”, Michałem Zapaśnikiem.

Michał Zapaśnik (fot. robe6)
Michał Zapaśnik (fot. robe6)

Michał podczas okresu przygotowawczego doznał kontuzji stawu skokowego. Do gry wrócił w spotkaniu z Bronia Radom wygranego przez Polnię 2:1. Mówi, że po kontuzji nie ma już śladu i powoli powraca do optymalnej formy. – Trochę mnie ten uraz podłamał. W przyszłości bywało, że gdy byłem w dobrej dyspozycji przydarzały mi się kontuzje.

– Pocieszam się tym, że pechowe urazy z poprzednich klubów wyłączały mnie na dłużej niż ten ostatni. Straciłem przez niego dużo ważnego okresu przygotowawczego, podczas którego cały zespół ładował akumulatory przed startem sezonu. Staram się już o tym nie myśleć. Pora otworzyć nowa kartę i wraz z zespołem walczyć o kolejne punkty w ligowej tabeli. – mówi kspolonia.pl. Ma nadzieję, że już niebawem będzie grał regularnie i jest przekonany, że w sobotni wieczór Polonia okaże się lepsza od drużyny z Nowego Dworu.

Radosław Majdan
Radosław Majdan (fot. Luk)

W dzisiejszym wydaniu „Dzień dobry TVN” głównym gościem programu był Radosław Majdan.

Majdan ma wiele pasji w życiu i wielu rzeczy w życiu się podejmuje lecz futbol w dalszym ciągu jest dla niego najważniejszy. W programie opowiadał również o swojej nowej roli jaką teraz pełni w klubie i o podjętej decyzji dotyczącej powrotu na boisko.

Dzisiejsze spotkanie Polonii ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki będzie można obejrzeć na stronie www.ptsportowa.pl.

Źródło: własne / kspolonia.pl / TVN

Author: Robe6

Dodaj komentarz