Kazimierczak o przygotowaniach, Wrzesiński w Siedlcach, Dziewicki w MKS Ciechanów

We wczorajszym wydaniu „Faktu” ukazał się wywiad z naszym bramkarzem – Przemysławem Kazimierczakiem, który opowiedział o pierwszych dniach zgrupowania i swojej sytuacji w klubie.

Przemysław Kazimierczak
Przemysław Kazimierczak (fot. Oiolosse / KSP FB)

Kazimierczakowi bardzo podoba się w Sielance. Ośrodek sprawił na nim tak dobre wrażenie, że nasz bramkarz z radością chodzi na treningi i ciężko na nich pracuje. Przyznał, że przygotowania w takich komfortowych warunkach i świetna organizacja w klubie, obligują ich do wywalczenia awansu. Kazimierczak bardzo pochlebnie wyraził się także o nowym trenerze bramkarzy – Piotrze Wojdydze. Powiem szczerze, że kogoś takiego brakowało mi od powrotu z Anglii. Trener Wojdyga prowadzi świetne zajęcia, a przede wszystkim widać jego doświadczenie.(…)Nie chciałbym porównywać go z innymi trenerami, ale jestem zachwycony.

Naszemu golkiperowi nie przeszkadza też fakt, że konkuruje tylko z młodzieżowcami. Wie, że 2 młodych zawodników musi przebywać na boisku podczas 3-ligowego meczu, więc jest bardzo zmobilizowany, żeby trener wystawiał juniorów tylko w polu. Kazimierczak wspomniał też, że doradzał Tomaszowi Kuczowi wyjazd za granicę.

Bramkarz Polonii przyznał, że przy okazji zmiany właściciela Polonii, piłkarze nie do końca wiedzieli na czym stoją, z Kazimierczakiem szybko skontaktował się Jerzy Engel i przekonał bramkarza do pozostania w stolicy.

Krótko po podpisaniu kontraktu z Podbeskidziem Bielsko-Biała przez Konrada Wrzesińskiego, zawodnik został wypożyczony do Pogoni Siedlce. 

Zaskakującą informację podał wczoraj portal sportowy-ciechanów.pl, Piotr Dziewicki został zatrudniony w Ciechanowie. Trener, z którym Czarne Koszule awansowały do III ligi, podpisał z MKS Ciechanów (IV liga) roczny kontrakt. W zeszłym sezonie ciechanowska drużyna zajęła 14 miejsce (ostatnie bezpieczne), więc nowego trenera czeka na pewno dużo pracy. Jak informuje na Twitterze Piotr Wesołowicz, Dziewicki ma też pomóc rozwinąć akademię MKS-u Ciechanów.

Na koniec, przypominamy o konkursie organizowanym przez oficjalną stroną, na projekt koszulki meczowej Polonii na przyszły sezon. Regulamin można znaleźć pod tym adresem: http://kspolonia.pl/pl/aktualnosci/30

Żródła: własne/ kspolonia.pl/ Fakt/ mkppogonsiedlce.pl/ sportowy-ciechanow.pl/ Twitter

Author: muchomor

Dodaj komentarz