Ośmiu odejdzie. Dźwigała wróci do Sulejówka?

Dalszy ciąg doniesień transferowych. Tym razem postanowiliśmy Wam przedstawić listę zawodników, których na pewno nie zobaczymy jesienią. 

Jan Dźwigała - Sebastian Olczak
Jan Dźwigała (fot. Lugher / dumastolicy.pl)

Z Polonią według nieoficjalnych źródeł rozstaną się Grzegorz Arłukowicz, Konrad Cichowski, Adam Grzybowski, Michał GwiazdaIgor JaszczakAndrzej Krajewski, Bartosz Niksiński Kamil Tomas. Z naszych informacji wynika, że z powyższą grupą zostały rozwiązane umowy.

Niejasny jest status Jana Dźwigały, któremu formalnie skończyło się wypożyczenie z Victorii Sulejówek. Czy włodarze spółki podejmą próbę ściągnięcia zdolnego pomocnika nie wiemy.

Z Koroną Kielce nie zwiąże się Marcin Kluska. Powróci do Warszawy powalczyć o miejsce w składzie.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Ośmiu odejdzie. Dźwigała wróci do Sulejówka?

    1. Jego chyba w IV lidze nie było, był za to rok wcześniej na Gliwicach 🙂

  1. Trochę to wszystko bez sensu. Po IV lidzie wymieniliśmy prawie cały skład, żeby mieć zawodników gotowych do walki o II ligę. W zimę okazało się, że nie ma kasy i znów wymieniono prawie cały skład. Teraz zaczynają się pojawiać pieniądze i od przyszłego sezonu będziemy mieć nowy zespół
    Wymieniając co pół roku drużynę sukcesu chyba nie osiągniemy, wystarczyło utrzymać skład z jesieni, dokupić dwóch, trzech zawodników i o awans w przyszłym sezonie byłbym spokojny.

  2. Według 90minut.pl Omega Kleszczów, WKS Wieluń i rezerwy Pogoni Siedlce wycofały się z III ligi. Utrzymał się Start Otwock.
    Awansowali Błękitni Raciąż, Energa Kozienice.
    Oskar Przysucha wygrał po barażu z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz